Počítky berou tři body

11

Počítské hřiště přineslo domácímu celku tři body. Branky padaly na obou stranách.

Domácí po půli vedli

Od úvodní minuty se hrál zápas plný osobních soubojů. Hned ve 2. minutě se ve vápně Koutů nejlépe zorientoval Filippi a hlavou přehodil Tesaře - 1:0. Ve 13. minutě byl faulován Kuřítko a k penaltě se postavil Filippi a prokázal střeleckou formu - 2:0. Ihned z protiútoku snížil Všohájek - 2:1. Po zbytek prvního poločasu měl více míč na kopačkách hostující celek, ale vyrovnat se mu nepodařilo.

Domácí si vedení pohlídali

V úvodu druhého poločasu srovnal Neumann, kdy si na hranici ofsajdu přebral balón a nemýlil se - 2:2. V 53. minutě zahrával Sláma přímý kop a perfektním centrem našel Ondřeje Tomana a ten z voleje poslal Počítky do vedení - 3:2. O deset minut později vstřelil čtvrtou branku domácích aktivní Kuřítko - 4:2. Rozhodnuto bylo v 68. minutě, kdy opět centrující Sláma a zakončující Ondřej Toman poslaly Počítky do tříbrankového vedení - 5:2. Gólové hody tím nekončily. Snížení zařídil Havelka - 5:3. Kouty v tuto chvíli Počítky přitlačily, ale vytěžily z toho pouze 2-3 slibné šance. Poslední branku vstřelil Martin Zelený a stanovil konečný výsledek 6:3.

SK Transformátor Počítky
Rostislav Ptáček (vedoucí): Velice bojovné utkání, kde padlo hodně branek. Musím kluky pochválit, na hřišti nechali všechno.