13.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Bedřichov neudržel nadějný poločasový výsledek

13

Bedřichov se i po 13. kole krajského přeboru potácí na dně tabulky. Dvoubrankové poločasové vedení bedřichovští fotbalisté v Žirovnici neudrželi a nakonec si z utkání neodvezli ani bod.

V první půli zaděláno na překvapení kola

Do utkání vstoupili lépe hostující fotbalisté. Svoji herní převahu vyjádřili dvěma góly, a to když se nejprve v 19. a poté ve 42. minutě trefil Josef Hruška. Žirovnice tak v poločase prohrávala už 0:2.

Probuzení domácích v druhém dějství

V druhém poločase domácí ožili, zlepšili pohyb i hru a v 52. minutě snížil na 1:2 Vodáček. Poté v rozmezí tří minut Žirovničtí dokonce nepříznivé skóre dokázali otočit. Nejprve se v 64. minutě prosadil Jiří Smrčka a v 66. minutě přidal svoji druhou branku v tomto utkání Vodáček. Poslední úder zasadil hostům pět minut před koncem Knotek - 4:2.