12.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Juniorka Velkého Meziříčí pokračuje v dobrých výkonech

14

Juniorka Velkého Meziříčí si ve 12. kole krajského přeboru vyšlápla na tým z Pelhřimovska, nevyzpytatelnou Žirovnici. I když hosté v utkání dvakrát vedli, domácí prokázali svoji kvalitu a utkání dokázali otočit ve svůj prospěch.

Tři góly během první půle

Před více jak stovkou diváků se ve Velkém Meziříčí na umělé trávě ujali vedení jako první hosté, když se prosadil v 18. minutě Smrčka. Domácí odpověděli ve 26. minutě, když vyrovnal Karmazín. Smrčka byl ale střelecky při chuti a ve 38. minutě díky jeho trefě hosté ze Žirovnice opět vedli.

Juniorka se nadechla k obratu

Ve druhé půli domácí tým zabral a doslova se nadechl k obratu. V 56. minutě se hlavou prosadil Mirek Malata a tentýž hráč v 87. minutě dokonal obrat, když proměnil samostatný únik na brankáře hostů. Hosté se již na vyrovnávací branku a naopak juniorka Velkého Meziříčí si těsné vedení již pohlídala - 3:2.

FC Velké Meziříčí B
Libor Švec (trenér): Dnešní utkání mělo kvalitu, soupeř hrál velice dobře takticky, byl dobře organizovaný. Jsem rád, že jsme utkání zvládli. Kluci dnes hráli dobře.

A. Dubec [-] - L. Berka [-] , M. Malata [-] , P. Chalupa [-] , L. Benda [-] , M. Malata [-] , P. Mezlík [-] , V. Crkal [-] (55. M. Koudela [-] ) , D. Karmazín [-] (90. V. Adam [-] ) , D. Komínek [-] , N. Bibr [-] (46. F. Mužátko [-] )