11.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Juniorka Velkého Meziříčí překvapení nepřipustila

14

V rámci 11. kola Krajského přeboru mužů Vysočiny se juniorka Velkého Meziříčí na domácím hřišti utkala s posledním týmem tabulky, Sokolem Bedřichov. Překvapení se nekonalo a domácí zvítězili.

Domácí drželi otěže utkání pevně ve svých rukou

Domácí fotbalisté udávali tempo hry již od samotného začátku utkání. Gólově se však neprosadili.

Hosté korigovali až v závěru

První branky se velkomeziříčtí fotbalisté dočkali až v 52. minutě, kdy se hlavou prosadil Chalupa. V rozmezí 8 minut pak domácí dokázali vstřelit další tři branky, když se po pěkných kombinacích trefili Mezlík s Vošmerou a samostatný únik proměnil Mirek Malata. V tu chvíli se zdálo, že je zaděláno na debakl pro hosty. Ti ale nesložili všechny zbraně a výsledek dokázali alespoň korigovat na konečných 4:2, když se nejprve v 86. minutě trefil Hruška a v 89. Lacina.

FC Velké Meziříčí B
Libor Švec (trenér): Dnes nás čekal náročný zápas, jsem velmi rád, že jsme ho zvládli. Myslím, že výhra je zasloužená. Mrzí mě ale dva obdržené góly v závěru utkání.

A. Dubec [-] - J. Urbánek [-] (75. F. Mužátko [-] ) , M. Malata [-] , P. Chalupa [-] , M. Malata [-] , P. Mezlík [-] (84. O. Chodák [-] ) , V. Crkal [-] (61. M. Puža [-] ) , M. Mička [-] , F. Vošmera [-] , D. Ráliš [-] , N. Bibr [-]