11.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2021-2022

--

Utkání o 9. příčku tabulky rozhodl v 58. minutě Durajka

58. R. Durajka (p.)
13

Oba celky potřebovaly v tomto kole již bodovat. To se nakonec naplno podařilo domácím, Náměšti nad Oslavou. Výhru trefil v 58. minutě z penalty střelec Durajka.

V prvním poločase přítomných 60 diváků branku nevidělo. O výsledku a třech bodech pro domácí tým rozhodla 58. minuta, kdy ve vlastním pokutovém území chotěbořský Chlad srazil kapitána domácích Durajku. Penaltu proměnil sám faulovaný hráč - 1:0. Chotěbořští fotbalisté se již na vyrovnání nezmohli a tak všechny body zůstaly tentokráte domácím.