7.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Speřice si doma poradily s posledním Bedřichovem

16

V rámci 7. kola KP Vysočina přivítaly Speřice na svém hřišti Bedřichov, který se momentálně drží na konci tabulky přeboru.

První půle ve znamení neproměňování speřických šancí

Zápas se nevyvíjel podle představ domácích. Speřice sice měli velký tlak, ale žádné góly nepadly… několikrát zahrozil Vlček, Holenda, Řezáč. Ale selhali buď na Šánovi, nebo netrefovali bránu. Pálili jednu šanci za druhou. Hosté se v prvním poločase spoléhali na standardky, ale domácí si pohlídali nebezpečné situace. Naštěstí pro domácí prošel Řezáč po lajně a našel Vlčka. A do šaten se tak šlo za stavu 1:0 pro domácí.

Dvěma góly si domácí pojistily výhru

Druhy poločas začal pro domácí výborně, do 55 minuty vedli 3:0 po akcích Vlčka a Eremiaše. Zápas poté už se jen dohrával, domácí drželi balón a hosty k ničemu nepustili.

TJ Dálnice Speřice
Jiří Holenda ml. (záložník): Zápas pro nás byl zvláštní. Sice jsme měli tlak, šance, ale vše bylo zpomalené. A podřídili jsme se tempu soupeře. Sice jsme vyhráli 3:0, ale z výkonu, který jsme předvedli, nemám dobrý pocit.

J. Moravec [-] - M. Štěpánek [-] , M. Řezáč [-] , M. Fukan [-] , T. Marek [-] - M. Pohan [-] (81. J. Merunka [-] ) , M. Eremiáš [-] , D. Vlček [-] (62. P. Jiřík [-] ) , D. Jančík [-] (62. J. Moravec [-] ) , J. Holenda [-] - P. Soukup [-]