13.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , 2015-2016

--

Mladíci z Touškova si zastříleli

15. J. Zajíček , 39. L. Peikert (p.) , 60. D. Wagner , 76. L. Hodek (p.) , 87. K. Pachl
0

Souboj dvou sousedů v tabulce nám nabídl mač mezi Městem Touškovem a Letnou. Téměř juniorský tým domácích se v poslední době zvedá a začíná sbírat body po třech.

V utkání bylo od začátku jasné, kdo bude aktivnější. Domácí tým si vytvářel šance a první z nich proměnil v 15. minutě. Pavel Foltýn z levé strany nacentroval před bránu, míč si našel kousek za penaltou Jan Zajíček a střelou nártem otevřel skóre zápasu. Druhá branka přišla šest minut před poločasem. Ve vápně si míč vyměnil Peikert s Fotlýnem, přičemž druhý jmenovaný byl faulován přímo před zraky hlavního sudího. Nařízenou penaltu proměnil i s kouskem štěstí Ludvík Peikert

I ve druhém poločase byli aktivnější domácí. Po hodině hry dokázal Touškov proměnit jeden z mnoha brejků, když míč před prázdnou bránu Danelovi Wagnerovi předložil Pachl. Letná se snažila, ale domácí byli běhavější, všude dříve. Na 4:0 zvyšoval v 76. minutě Lukáš Hodek z penalty. Karel Pachl měl v utkání mnoho příležitostí, ale ne a ne je proměnit. Spasení pro něj přišlo tři minuty před koncem, kdy se mu konečně podařilo prostřelit gólmana a tím stanovit konečné skóre na rozdíl pěti branek.

TJ Sokol Město Touškov B
Pavel Foltýn (trenér): Soupeře jsme fyzicky přehráli, přeběhali . Škoda jen že jsme nedali dalších deset stoprocentních šancí.

TJ Sokol Plzeň - Letná B
Jaroslav Rada (hráč, trenér): Soupeř nás uběhal, přehrál nás mladý domácí tým. Dělali jsme co jsme mohli.

D. Vrba [-] - J. Huleš [-] (61. A. Jánek [-] ) , P. Dyk [-] , J. Zajíček [-] (61. M. Šůla [-] ) , L. Hodek [-] , A. Šimice [-] , L. Peikert [-] (46. D. Wagner [-] ) , P. Boháč [-] , M. Tříkač [-] (46. M. Beneš [-] ) , P. Foltýn [-] , K. Pachl [-]

P. Chaloupka [-] - V. Tyr [-] , Z. Cimbota [-] , M. Legát [-] , M. Vodička [-] , M. Vaněk [-] , J. Šerbaum [-] , T. Kamínek [-] (53. S. Vukovič [-] ) , M. Dobrý [-] , J. Rada [-] , D. Pospěch [-]

ŽK: 67. A. Jánek , 71. A. Šimice - 71. M. Legát .
Hráči zápasu: D. Vrba , L. Hodek , L. Peikert - P. Chaloupka .
Místo: Touškov. Počet diváků: 15. Rozhodčí: König Michal - WAGNER Aleš (N), ČECH Jaromír (N).