2.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Zruč se nakopla až příliš pozdě

0

Utkání mezi Rapidem a Zručí nabídlo zajímavou podívanou. Domácí se museli nakonec strachovat o výsledek.

Rapid vstoupil do utkání mnohem lépe než jeho soupeř. V devatenácté minutě otevřel skóre utkání Jiří Hlaváč. Do poločasu se mohli domácí fanoušci zaradovat ještě jednou, to když na 2:0 zvýšil ve 37. minutě Roman Klekner. Do druhého poločasu vstoupili opět lépe domácí. V 59. minutě si svou druhou trefu v utkání zaznamenal Roman Klekner a pro Rapid to již vypadalo velice slibně. Zruč se však nedala a bojoval až do konce. Šance hostů vzkříšil gólem v 83. minutě střídající Václav Mašek. Domácí tímto gólem značně znervózněli a inkasovali podruhé. V 89. minutě upravil, bohužel pro Zruč, na konečných 3:2 z pohledu domácích Václav Klik.

SK Rapid Plzeň B
J. Matějka [-] - M. Boháč [-] (46. O. Baroch [-] ) , J. Kalaš [-] , R. Klekner [-] , P. Špinka [-] , M. Šimandl [-] (46. J. Kaluba [-] ) , P. Filipčík [-] , J. Hlaváč [-] , J. Častoral [-] , D. Tarhaj [-] (46. P. Kovářík [-] ) , O. Šustr [-]

TJ Zruč B
P. Hodan [-] - M. Fryček [-] (46. M. Trnka [-] ) , Z. Boháč [-] (38. M. Klail [-] ) , R. Karpíšek [-] (75. V. Mašek [-] ) , L. Roubal [-] , L. Husník [-] , P. Hucl [-] , J. Trnka [-] (46. O. Mašek [-] ) , O. Votruba [-] (60. V. Klik [-] ) , T. Valenta [-] , P. Musil [-]

Místo: Plzeň - Lopatárna. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Hlavsa Radek - ŠLAUF Jiří, VOPAT Dušan.