7.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2021-2022

--

Utkání v Křižovatce nabídlo deset branek, střílela především Chyše

44. J. Melničuk (p.) - 9. D. Maier , 26. D. Michel , 32. D. Ryba , 39. J. Hanzlíček , 61. E. Laurich (p.) , 67. D. Michel , 70. D. Michel , 77. E. Laurich , 80. A. Svoboda
10

První s posledním, neboli favorit předem daný. Chyše doposud ztratila pouhé dva body, Křižovatka naopak kráčí soutěží bez jediného získaného bodu. Zázraky se samozřejmě dějí a fotbal je hra nevyzpytatelná, hosté z Chyše ale do Křižovatky zajížděli s jasným úmyslem odnést si všechny tři body.

Hosté dominovali

Ač přijeli hosté pouze s jedním hráčem na střídání, neboť tři sourozenci Válové byli na dovolené a další absence byly ať už kvůli zranění, či pracovní vytíženosti, na hřišti byli od prvních minut jasně lepší. Domácím chyběl jejich nejdůležitější a nejlepší hráč Michal Svůra a i to se podepsalo na jejich mdlé hře. Již v 9. minutě se hosté prosadili poprvé, konkrétně David Maier. Další branka padla ve 26. minutě, Daniel Michel načal svůj střelecký účet a bylo to 0:2. O šest minut později už mělo utkání tři střelce, Daniel Ryba zvýšil vedení hostů na tři branky. Do poločasu se hosté trefili ještě jednou. Byl to nestárnoucí Jiří Hanzlíček, který neustále dokazuje, že věk je jen číslo a ve svých 52 letech zvyšoval na 4:0. Tečku za poločasem udělali možná překvapivě domácí, minutu před poločasem proměnil pokutový kop kapitán, kterým byl pro tento zápas Jan Melničuk.

Domácí už se na další branku nezmohli

Déle než čtvrt hodiny čekali fanoušci na další branku, tempo hry se lehce zvolnilo a všem už bylo jasné, kdo z utkání vzejde vítězně. Neboli jen jasné, jak výrazné to bude. V 61. minutě zahrávali pokutový kop také hosté, konkrétně Erik Laurich, a i on si s ním poradil na jedničku. 5:1. O šest minut později skóroval Daniel Michel, pro kterého to byla již druhá branka v utkání. Neuběhly ani tři minuty a na světě byl hattrick. Michel totiž úřadoval znovu a zvyšoval již na 7:1. Necelou čtvrthodinu před koncem se podruhé v zápase prosadil Erik Laurich a v 80. minutě uzavřel na 1:9 Antonín Svoboda

Křižovatka si připisuje další vysokou porážku a Chyše je nadále první v tabulce a začíná po očku pokukovat na postup do 1.A třídy. K tomu je ale samozřejmě ještě dlouhá cesta.