3.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2021-2022

--

Plesná napravila své zaváhání a poráží Hazlov

73. M. Tuček (p.) - 24. A. Šulek , 62. V. Panuška , 75. M. Dutchuk
11

V předchozím kole hosté z Plesné poměrně překvapivě nestačili na domácím hřišti na mužstvo z Bukovan, Hazlov naopak rozjásal své fanoušky, když venku obral Dolní Žandov. I tak ale byla v utkání favoritem Plesná

V první půli byla k vidění pouze jedna branka

Bojovný fotbal, tak jak už je na hazlovském, rozměrem menším, hřišti zvykem, byl k vidění od úvodního hvizdu. O první změnu skóre se postarali hosté, konkrétně Antonín Šulek, který se prosadil ve 24. minutě a poslal Plesnou do vedení 1:0. Daný stav vydržel až do poločasu. Důležitým momentem byla ale 41. minuta. V té se totiž poroučel předčasně do sprch Tomáš Tuček, který okomentoval výkon hlavního sudího daleko za hranou pravidel a sudí Makovec tak neměl na výběr.

Početní výhodu hosté využili

Padesát minut dlouhá přesilovka ubírala hazlovským síly mnohem rychleji, než by chtěli. V 62. minutě navíc zvýšil na rozdíl dvou branek Václav Panuška, který se v utkání musel obejít bez svého kolegy, se kterou tvoří jednu z nejproduktivnější dvojící v soutěži, Sebastiana Linharta. Domácím se v 73. minutě povedlo snížit zásluhou svého kapitána Michala Tučka, ale již o dvě minuty později to bylo opět o dvě branky. Mezi střelce se totiž zapsal Mykhálo Dutchuk

Plesná si tak připisuji druhou výhru ve třech utkáních, Hazlov druhou prohru. Další víkend hostí Plesná Lipovou a půjde o šlágr kola. Hazlov zajíždí na půdu Sokolova, který senzačně pouze remizoval na hřišti Bukovan.