2.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2021-2022

--

--

Chyše si z Habartova odváží všechny body

8

Na půdu Habartova zajíždel v rámci druhého kola 1.B třídy tým z Chyše. V prvním kole si oba celky připsaly výhru a tak měly na co navazovat. Utkání sledovalo 60 diváků.

Dvoubranková první půle

Dlouhých 63 kilometrů dělí od sebe tato dvě města a hosté, jako by se z dlouhé cesty v první půle úplně nevzpamatovali. Oba týmy před zápasem počítaly absence a na předváděné hře to bylo znát. Hosté byli i tak o něco aktivnější, důkazem budiž i to, že na jejich gólmana šla za první poločas pouze jedna dalekonosná střela. Domácí zahrávali několik standardních situací, žádné větší nebezpečí z nich ale nevzniklo. Hosté se poprvé prosadili ve 29. minutě a v 52 letech se o to postaral nestárnoucí Jiří Hanzlíček. Do poločasu přidala Chyše ještě jednu branku. V samotném závěru se o ni postaral útočník Daniel Michel

Hosté vedení nepustili

Krátce po pauze se podruhé v utkání prosadil Daniel Michel, to se psala 49. minuta utkání. Habartov se snažil, ale trápil se vlastní nepřesností a tak spousta akcí končila ještě před vápnem soupeře. Ani Chyše už si ale další gólovky nevypracovala a tak si z Habartova odváží poměrně pohodlné vítězství 3:0. Debutant v brance Chyše, Radek Kubinec, si tak hned připsal čisté konto.

TJ Sokol Chyše
Antonín Svoboda (hráč): Většinu zápasu jsme drželi balon a snažili se nedat prostor soupeři. První poločas jsme vstřelili dva góly a pak už jsme zápas kontrolovali. Druhý poločas jsme přidali další branku a výsledek jsme udrželi pevnou obranou a skvělým výkonem brankáře. Naší zbraní byla dobrá kombinační hra a výtečný útočník Michel.