1.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2021-2022

--

--

Bukovany na domácím hřišti nestačily na Dolní Žandov

9

Na hřiště bukovanského Baníku zajížděj tým TJ Sokol Dolní Žandov v rámci úvodního kola 1.B třídy. Hosté vstupovali do utkání jako mírný favorit, 60 platících diváků chtělo síly vyrovnat. Jak se jim to (ne)povedlo?

Střelecký účet si načal Lukáš Bátovský

Již v 8. minutě šli hosté do vedení a pro Bukovany to byla hodně rychlá studená sprcha. Lukáš Bátovský se po přihrávce na levou stranu hřiště se dokázal prosadit v souboji 1 na 1 a ranou na přední tyč otevřel skóre. O pouhé čtyři minuty později se prosadil znovu Lukáš Bátovský. Po rohovém kopu Kuvíka zahraném pozemi na hranici vápna výborně vypálil Jakubec. Jeho pokus ještě domácí brankář vyrazil, ale jen před sebe a "Báty" dorazil balon do odkryté svatyně. 2:0. Kaňkou na první půli byly rozdané dvě červené karty. Stalo se tak ve 28. minutě a po vzájemné strkanici byli do šaten odkázáni Josef Gvizd Michal Jakubec. Další branky, ani dalších zvratů, se diváci v první půli nedočkali.

Bátovský završil hattrick, Bukovany bez odpovědi

Domácí hodně otevřeli hru, což se jim vymstilo, když v 68. minutě  po ztrátě balonu dostal Lukáš Bátovský míč za obranu na levou stranu hřiště. Poradil si s křižujícím obráncem a ranou na přední tyč dokonal hattrick. Od Dolního Žandova to ale ještě nebylo vše. V 75. minutě se hostům opět povedl brejk do otevřené obrany a byl u toho opět Lukáš Bátovský, který výborně vysunul Tomáše Kuvíka a ten postupoval z půlky sám na brankáře a ranou k levé tyči stanovil skóre na konečných 0:4

TJ Sokol Dolní Žandov
(Miroslav Daněk, zastupující trenér.): K utkání jsme odjížděli s několika absencemi, přesto si myslím, že hráči předvedly výborný bojovný výkon. Hlavně úvod zápasu se nám velmi povedl a bylo z toho dvoubrankové vedení. Bohužel po půlhodině přišlo dost nešťastné vyloučení našeho špílmachra a dost to ovlivnilo naši hru. Vytratila se kreativita a otěže zápasu převzal soupeř. V druhém poločase se nám naštěstí podařilo dvakrát udeřit z brejku a tím zlomit odpor soupeře. Osobně si ale myslím, že výsledek je pro domácí až moc krutý, my jsme ale naprosto spokojeni.

TJ Baník Bukovany
L. Balada [-] - J. Zronek [-] (65. Z. Repík [-] ) , D. Psota [-] , M. Hamouz [-] (80. M. Kunštár [-] ) , P. Abeldinov [-] (61. L. Seman [-] ) , D. Psota [-] , J. Gvizd [-] , L. Pech [-] , J. Koptík [-] , F. Žába [-] , J. Bauchner [-]

T. Rada [-] - L. Hladký [-] , D. Mašek [-] , T. Hrdonka [-] (77. J. Jelínek [-] ) , L. Bátovský [-] , Š. Kundrát [-] , T. Kuvík [-] , M. Jakubec [-] , T. Setnička [-] , M. Daněk [-] (80. M. Setnička [-] ) , T. Hemmerka [-]

ŽK: 50. L. Pech , 60. J. Bauchner . ČK: 28. J. Gvizd - 28. M. Jakubec .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Řáda Josef - DANĚK Martin (N), PIPPENBACHER Tomáš (N).