5:0
(1:0)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

24.09.2021 19:00

7.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2021-2022


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Derby varských celků ovládla Slavia


Branky


30. J. Gabriel , 46. S. Nguyen , 67. P. Gabriel (p.) , 87. D. Verebely , 89. D. Verebely
7

Vždy velmi očekávaný souboj mezi týmy Slavia KV a Loko KV měl tentokrát poměrně jednoznačný průběh. Hosté se zmítají v problémech a ač se jim minulý víkend po bojovném výkonu podařilo vyhrát nad silným Nejdkem, situace v klubu má k ideální poměrně daleko. Mladý tým Slávistů hraje v pohodě a daří se mu, i do utkání s Lokádou vstupoval v roli favorita.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Domácí šli do těsného vedení

Úvodní minuty nabídly vcelku vyrovnaný obraz hry, domácí byli ale na míči častější a především jistější. Hosté navíc přijeli k utkání v podstatě bez střídání a i v základu chybělo několik důležitých hráčů. "Měli jsme nějaká zranění, nemoci, práci. Myslím, že pár lidí je i naštvaných, protože nehrají tolik minut, kolik by si představovali. Poslední čtyři týdny se sotva v pár lidech scházíme na tréninky," komentoval situaci v klubu Lokády její kapitán, Kuba Kolář. Tlak domácích postupně narůstal, až z toho pramenila úvodní branka utkání. Ta přišla přesně po půl hodiny hry. Po rychlé kombinaci na útočné polovině si míč vzal Jakub Gabriel, utekl všem, včetně stoperů hostů a následně se mu povedlo překonat i gólmana Karfiola. Skóre bylo 1:0 a vydrželo až do druhého poločasu.

Ve druhé půli Slavia rozhodla

Hned v úvodu druhé půle byla k vidění pravděpodobně nejhezčí akce celého utkání, ze které navíc pramenila další branka. Slávisté kombinovali přihrávkami na jeden dotyk, od stopera putoval míč přes středního záložníka na křídlo, odkud následoval přesný pas na Nguyen Son Honga, který už v podstatě jen uklízel míč do prázdné branky. 2:0. I třetí branka padla po hezké kombinaci na pár dotyků, na jejímž konci stál Petr Gabriel. Tomu bylo v gólovém zakončení zabráněno nedovoleným způsobem uvnitř pokutového území. Sám si vzal na starost exekuci následné penalty a počínal si na výbornou. 3:0. Závěr utkání patřil opět domácím, jmenovitě pak ale Dominiku Verebelymu. Tento čerstvě dvacetiletý fotbalista na hřiště nastoupil v 77. minutě a záhy se zapsal mezi střelce, když se ocitl na hranici vápna nikým nehlídán a nasměroval míč rovnou do sítě. O několik minut později navíc Verebely přidal další branku, čímž korunoval svůj skvělý výkon jakožto střídající hráč a uzavřel stav utkání na 5:0. 

 

Za zmínku určitě stojí domácí kotel, který vytvořil kulisu, za kterou by se nemohl stydět nikdo ani o několik soutěží výše. Soupisku Slávistů tvoří pravidelně velice mladí hráči, jinak tomu nebylo ani tentokrát. Naopak, nejstarším hráčem byl 22letý Petr Gabriel a celkový věkový průměr byl 18,6 letOhlasy k zápasu


FC Slavia Karlovy Vary B
Martin Karbula, trenér: Dnešní zápas se hodnotí velmi dobře. Zápas nám vyšel po všech stránkách, hráči předvedli velmi dobrý a poctivý výkon a zaslouženě jsme vyhráli. Dnes musím pochválit naprosto všechny hráče, i ty, kteří se do zápasu nezapojili. Bylo vidět, že jsme jeden tým, který mákne jeden za druhého. Chtěl bych strašně moc poděkovat našemu kotli, jelikož nám vytvořili perfektní kulisu a hráče tím vybičovali ke skvělému utkání. Je nádhera hrát před takovým kotlem. Cením si domácí výhry a nuly vzadu, soupeři přeji hodně štěstí do dalších zápasů.

TJ Lokomotiva Karlovy Vary
Jakub Kolář, kapitán: Tentokrát nás čekalo derby se Slavií. Bohužel i nadále nás provází široká marodka a tak jsme do zápasu šli ve značně okleštěné sestavě. Ale i přesto jsme chtěli nechat na hřišti vše a vyválčit nějaké body. První poločas byl herně celkem vyrovnaný a šlo spíše o územní převahu. Bohužel my si z našich kombinací vytvořili jednu pološanci, kdežto soupeř dvě brankové situace, které naštěstí nevyužil. Ve 30 min jsme rozehráli svůj aut tak nešťastně, že jsme poslali soupeře do brejku a Slavia šla do vedení. Po přestávce jsme chtěli hru oživit a minimálně srovnat krok, bohužel hned po několika minutách šel soupeř do vedení 2.0 a to nám zlomilo vaz. Od té doby byl na hřišti jen jeden tým, což se ukázalo i na konečném výsledku 5:0. Do příštích kol se musíme semknout a začít pořádně trénovat, jinak pro nás bude každý zápas těžký, je škoda, že jsme před úžasnou kulisou domácích fanoušků nebyli důstojnějším soupeřem.Sestavy


FC Slavia Karlovy Vary B
R. Novotný [-] - R. Svoboda [-] (77. D. Verebely [-] ) , T. Svoboda [-] , A. Vošmik [-] (46. K. Brož [-] ) , B. Knop [-] , K. Čejka [-] (46. R. Klopotovskyy [-] ) , S. Horník [-] (46. P. Gabriel [-] ) , K. Sedlak [-] , R. Krčma [-] , J. Gabriel [-] , S. Nguyen [-] (69. P. Stařík [-] )

TJ Lokomotiva Karlovy Vary
R. Karfiol [-] - Š. Chlapovič [-] , L. Válek [-] , D. Žinčák [-] , J. Kolář [-] , J. Tolar [-] , D. Malcát [-] , R. Riedl [-] , M. Sikora [-] , R. Patera [-] , R. Kolář [-]

ŽK: 38. M. Sikora , 56. R. Kolář .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Šmat David - MELNIČUK Vladimír, COUFAL Jaroslav.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

David Křížek

Expert: Václav Altman
Tip experta: výhra domácích

Zde si myslím, že bude vyrovnaný zápas, ale věřím ve výhodu prostředí.

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Spartak Chodov 10 41:13 24
2 TJ Baník Vintířov 10 34:14 23
3 TJ Olympie Hroznětín 10 28:12 23
4 Baník Královské Poříčí 10 43:23 21
5 FK Nejdek 10 31:23 18
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Lukáš Kočí 14
2 Filip Neudert 11
3 Ondřej Frána 11
4 Jakub Švandrlík 10
5 Tomáš Chlup 9
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Dominik Fülöp 40 57% 0
2 Karel Chovánek 39 55% 0
3 Jiří Klik 35 55% 0
4 Petr Chovánek 35 50% 0
5 Jiří Pužman 32 50% 0
Zobrazit celou tabulku