Hrdějovice doma znovu vítězně

18

Hrdějovice zvládly i další domácí zápas a drží se v popředí tabulky. Frymburk opět nepodal dobrý výkon a znovu ho okořenil červenou kartou.

Zdeněk Filípek zajistil vedení Hrdějovic

Zápas moc fotbalovosti nenabídl, ale Hrdějovice ho znovu výsledkově zvládly. Do vedení je dostal Zdeněk Filípek, který se trefil hlavou po standardní situaci. Bojovný a důrazný zápas vyústil ve spostu žlutých karet především pro hosty. Do konce poločasu už moc fotbalových věcí k vidění nebylo.

Miroslav Studnička přidal pojistku

Druhý poločas pokračoval bojovný zápas za mírnější převahy domácího celku i když zápas nabídl spostu nepřesností. Hrdějovice se mohly spolehnout na jistou defenzivu v čele s kapitánem Přemyslem Kukačkou. Po jednom dobře odbráněném rohu vyrazily Hrdějovice do brejku, který zakončil přesně Miroslav Studnička 2:0. Na konci zápasu uviděl ještě červenou František Malina.

TJ Slavoj Hrdějovice
Přemysl Kukačka (kapitán): Premysl Kukacka V posledním domácím zápase podzimu jsme hostili Frymburk. Po minulém týdnu jsme se dali dohromady, kdy nám vypadlo dost lidí a chtěli zůstat doma stoprocentní. Byl to pro nás typický zápas, kdy hra není nic moc, ale vítězství v domácím prostředí uhrajeme. V prvním poločase žádné šance diváci neviděli, my jsme šli do vedení ze standardky, kdy se trefil hlavou Filípek. Hosté dostali hodně žlutých karet, kdy zbytečně komentovali rozhodčího, skoro se vzájemně předháněli, kdo si víc dovolí. Druhý poločas se podobal hodně tomu prvnímu. Dozadu to bylo od nás bez chyby, dopředu horší. Druhý gól padl po standardce hostů, kdy jsme z rychlého brejku dali na 2:0. Celkově jsme měli mírnou převahu, v závěru mohli přidat ještě nějaký gól, ale vždy tomu něco chybělo, hosté si vyloženou šanci nevypracovali.

FC Šumava Frymburk
Milan Račák (hráč): Nejde nám to. Poslední zápasy hrajeme špatně. Děláme chyby v rozehrávce, nedaří se nám hrát vepředu, nevypracujeme si pořádnou šanci... Ještě že nám zbývá už jen jeden zápas. Gratulace domácím k zaslouženým třem bodům.

J. Boček [-] - J. Fajtl [-] , J. Turek [-] , M. Studnička [-] (81. J. Ambroz [-] ) , M. Hrdlička [-] , M. Tressl [-] (56. M. Pavel [-] ) , P. Kukačka [-] , Z. Filípek [-] , J. Knotek [-] (61. L. Kaisler [-] ) , L. Kučera [-] , D. Mašek [-] (65. O. Lipold [-] )

M. Vítek [-] - F. Malina [-] , L. Matúš [-] (52. B. Kopa [-] ) , K. Malák [-] , F. Mertl [-] (80. A. Točík [-] ) , M. Račák [-] , T. Kaňa [-] (63. M. Micák [-] ) , R. Mertl [-] , L. Brůha [-] (53. M. Mrázik [-] ) , O. Malák [-] , J. Šisler [-]

ŽK: 32. M. Tressl , 50. M. Studnička , 70. Z. Filípek - 28. F. Mertl , 40. L. Matúš , 41. M. Račák , 45. O. Malák , 90. M. Vítek . ČK: 90. F. Malina .
Hráči zápasu: P. Kukačka , M. Studnička .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Petričák Daniel - HORA Karel, NOVÁK Josef (N).