10.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

--

Mladé veze všechny body z Loučovic

20

Loučovice se už potřebovaly konečně chytit a kdy jindy to mělo přijít, než proti nováčkovi soutěže. Obzvlášť, když SK Mladé boduje hlavně na svém hřišti a venku uhrálo do tohoto zápasu pouze bod.

Mladé šlo do vedení

Loučovice chtěly konečně zabrat, ale místo toho jen prodlužují svou neúspěšnou sérii. Mladé se v prvním poločase dostalo do vedení brankou pravého beka Vaclava Königa 0:1 a vytvořilo si tak dobrou výchozí pozici pro první venkovní výhru.

Mladé přidalo další tři branky

Druhý poločas začal lépe pro hosty. Předstoper Filip Červený dostal hosty do dvoubrankového vedení. Loučovicům se nedařilo a tak jejich zmar dovršil ke konci zápasu Filip Topič 0:3 a Vladislav Šafrata 0:4. Mladé tak slaví první venkovní výhru a za týden na ní bude chtít navázat doma proti Boršovu. Loučovice jedou do Kamenného Újezda.

Vltavan Loučovice
Martin Hüttner (kapitán): Výsledky ostatních zápasů a domácí prostředí nám šly na ruku, abychom mohli přerušit černou sérii bez bodů a odpíchli se ode dna. To jsme, ale pořád ještě nenašli. Je až k neuvěření, jak snadno a z čeho jsme schopni dostát gól, přičemž šanci si nevypracujeme téměř žádnou.

M. Hüttner [-] - L. Sojka [-] , L. Ardó [-] (46. K. Strnad [-] ) , D. Janků [-] , M. Koutský [-] (46. J. Fejtek [-] ) , V. Dudla [-] , J. Houška [-] (46. Z. Fatura [-] ) , M. Šíma [-] , T. Dostál [-] , M. Zayml [-] (59. J. Matulík [-] ) , J. Žák [-] (71. B. Bäuml [-] )