10.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

--

Kamenný Újezd přesvědčivě vyhrál venku

20

Další kolo zajížděl Kamenný Újezd na hřiště do Chvalšin. Těm se v sezoně moc nedaří a se šesti body jsou s Dřítní na chvostu tabulky.

Do poločasu bylo rozhodnuto

Hostujicí tým začal výborně a od začátku si vytvořil převahu. Tu korunoval první brankou v desáté minutě Petr Dvořák 0:1. O šest minut později to bylo už o dvě branky, když se trefil Daniel Průdek 0:2. Chvalšinám se nedařilo a na konci poločasu inkasovaly ještě jednou a to z kopačky Aleše Prokopa 0:3.

Svou druhou branku vstřelil Petr Dvořák

Druhý poločas pokračovala převaha hostů, ale branka padla už jen jedna. Devět minut před koncem se trefil po druhé Petr Dvořák 0:4 a stanovil tak konečný výsledek zápasu. Kamenný Újezd udržel i další nulu. Inkasoval tak zatím za deset kol pouze pět branek a je jasně nejlépe bránicím týmem v soutěži. V tabulce je na čtvrtém místě, tři body za vedoucí Zlatou Korunou.