6.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

--

Kovářov si odvezl z Nemanic tři body

12

Hosté si drželi dvoubrankové vedení do 64. minuty, pak jejich náskok domácí snížili. I přes šance na obou stranách se skóre 1:2 nezměnilo a Kovářov si odvezl tři body.

V první půli padla pouze jedna branka

Do prvního poločasu vstoupili lépe hosté. Diváci se dočkali první branky v 11. minutě kdy po krásném pasu Jarošíka skóroval Sedlák a poslal svůj tým do vedení - 0:1. Hosté si vytvořili ještě několik šancí, které ale neproměnili. Domácí se gólově neprosadili a tak se šlo do šaten lépe hostujícímu Kovářovu.

Nemanice na Kovářov nestačily

Na začátku druhého poločasu se Kovářovu příliš nedařilo. To se ovšem změnilo v 57. minutě, kdy odražený balón získal Škoch, přihrál Sedlákovi do gólovky a ten jí proměnil - 0:2. Přesunutí Lukáše Sedláka ze zadních řad na hrot útoku se hostujícímu týmu vyplatil. Sedm minut poté se ale ozval i domácí tým, kdy po závaru skóroval Kaňák a snížil na 1:2. Následovaly dvě tutovky Nemanic, které ale gólman Kainráth zlikvidoval. Hosté si pak už s přehledem hru kontrolovali a dotáhli utkání do vítězného konce.