12.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

--

--

--

--

FOTOGALERIE: Sviny si poradily s Planou a mají na čele už pětibodový náskok. Závěr zápasu byl hodně vypjatý

25

Zatímco Spartak válí, Planá si prochází nepovedeným obdobím. Jak utkání hodnotili zástupci obou týmů?

TJ Spartak Trhové Sviny
Marek Kodras (hráč): Utkání proti Plané jsou vždy vyrovnaná a i tentokrát to nebylo vůbec jednoduché. První poločas se nám příliš nedařilo. Už to vypadlo, že půle skončí 1:1, ale ve 44. minutě jsme se naštěstí dostali do těsného vedení. Ve druhé půlce přidal krásnou branku Hruška a bylo rozhodnuto. Ke konci to výrazně smrdělo dvěma červenými pro hostující tým, ale dohrálo se v plném počtu. Nechyběla ani menší potyčka a několik ostřejších slov, ale tak už to při našich vzájemných zápasech bývá. Po pár těžkých týdnech, kdy nás zlobila marodka, se konečně několik hráčů uzdravilo. Vyrazili jsme navíc na pomoc béčku a po dvou víkendech z toho bylo 12 bodů z 12 možných, paráda!

SK Planá
Jan Pintér (hrající trenér): Bohužel opět bez bodu. Takový to štěstíčko zmizelo někde v nedohlednu a my se musíme pokusit ho v posledním utkání s Vimperkem najít. Nicméně si myslím, že se ve Svinech hrál dobrý fotbal. Asi kdybychom byli v lepším rozpoložení, tak bychom ze Svinů odvezli minimálně bod, spíše tři. Ale to utkání je už dnes historií a nikoho to vlastně nezajímá, kdo jak hrál. Domácím gratuluji k vítězství, i přes lehce vypjatý závěr dohráli všichni bez újmy a to jsem rád. Za nás zahrál velmi dobře Lubor Kitzler! Zbytek týmu podal slušný výkon.

M. Popovič [-] - D. Kodras [-] , O. Kolář [-] , J. Zatloukal [-] , M. Kodras [-] (70. J. Jindra [-] ) , J. Kurali [-] , D. Brůha [-] , D. Tomek [-] , O. Hruška [-] (85. J. Macák [-] ) , M. Chromčák [-] (67. L. Gažák [-] ) , J. Novák [-] (46. M. Valut [-] )