12.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

--

--

--

--

Sedláčkovy branky Prachaticím nestačily, Vimperku parádně vyšel závěr. Konec zápasu? Blázinec, ulevil si domácí kouč

25

TJ Šumavan Vimperk
Jiří Formánek (trenér, pro FB Šumavan Vimperk): Začátek zápasu byl z obou stran velmi opatrný. Hosté dobře bránili a my jsme je našim ospalým tempem nedokázali dostat pod větší tlak. Tak dlouho jsme si koledovali, až se hosté ve 33. minutě z ojedinělé šance ujali vedení 1:0. Byl to pro nás šok a do poločasu jsme mohli dostat ještě další gól. Do druhého poločasu jsme nastoupili trochu lépe, ale i tak se nám moc nedařilo. Když už se nám podařilo Petrem Vondraškem vyrovnat na 1:1, přišla další naše chyba a my znova prohrávali 2:1. Ke konci utkání jsme vystupňovali náš tlak a v 88. minutě vyrovnal zkušeně Lukáš Frček. To, co se dělo posledních 5 minut, byl doslova blázinec. Obě mužstva chtěla vyhrát a hrál se fotbal kdo gól vyhrál, jak na konci tréninku. Po zbytečné ruce obránce Prachatic dal Petr Vondrášek z penalty svůj druhý a náš vítězný gól. Zápasu by spíš slušela remíza, ale my byli dneska šťastnější tým. Takový je prostě někdy fotbal.

J. Formánek [-] - O. Rod [-] , T. Žofka [-] (36. P. Vondrášek [-] ) , J. Čech [-] , J. Pospíchal [-] , R. Vojta [-] , O. Málek [-] , L. Frček [-] , M. Sedláček [-] , M. Uhlík [-] , J. Formánek [-]