11.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

--

Mirovice vedení v Roudném neudržely, v 90. minutě rozhodl Vlk

23

Malši se ve druhém poločase podařilo otočit vývoj skóre.

Domácí vstupovali do utkání s touhou dát zapomenout na porážky z posledních dvou zápasů. A dobře je k tomu nasměroval svou brankou z úvodu utkání Kadlec. Jenomže do půle už bylo všechno jinak, Mirovice se ujaly vedení po gólech Převrátila a Ševra. Malšané měli více ze hry, ale hosté v čele s brankářem Čejdíkem odolali.

Ve druhém poločase se Roudné hnala za vyrovnáním, hosty zachránila branková konstrukce. Brankář Havlíček se zase musel mít na pozoru při velké šanci Ševra. Svou druhou brankou v zápase se poté prosadil Kadlec a v 59. minutě byl stav 2:2. Mirovice se poté soustředily na defenzivu a nechaly aktivitu na Roudenských. A když už se zdálo, že remízovým stavem zápas skončí, dočkali se malšané vítězné branky. Vlk byl duchapřítomný a dorazil míč do sítě po zaváhání hostujícího gólmana.

TJ Malše Roudné
Marcel Tomášek (trenér, pro malseroudne.cz): „Ve druhém poločase jsme dokázali udržet vysoké tempo z poločasu prvního. Dokázali jsme vyrovnat a nakonec i se štěstím vyhrát, když brankář, který předtím své mužstvo mnohokrát podržel, udělal chybu a my jsme jí využili.“

D. Havlíček [-] - M. Vlk [-] , M. Zachař [-] , D. Šrámek [-] (76. L. Wohlgemuth [-] ) , V. Kadlec [-] , R. Bilas [-] , M. Bartoš [-] , P. Cepák [-] , M. Štěpánek [-] , D. Vogl [-] , F. Pazourek [-]