9.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

--

Velešín na Vimperk nestačil, prohrál nakonec vysoko 0:4

24

TJ Šumavan Vimperk
Jiří Formánek (trenér, pro FB Šumavan Vimperk): Dnes to pro nás bylo velmi těžké utkání. Domácí nastoupili s velikým odhodláním na bodový zisk a více než 60 minut nás velmi trápili. Ujali jsme se brzo vedení 1-0 krásnou střelou Lukáše Frčka. Další šance jsme zahazovali a byli jsme rádi, že skončil první poločas. Na začátku druhého poločasu se obraz hry nezměnil. My jsme z našich šanci gól nedali a domácí se snažili o vyrovnání. Zlom v utkání nastal, když nás v největší šancí domácích podržel Kuba Formánek a my jsme hned vzápětí dali Petrem Vondráškem na 2-0. Od té doby bylo na hřišti pouze jedno mužstvo, a my jsme ještě Ondrou Málkem a Vencou Chvostou přidali další góly a zaslouženě vyhráli. Teď nás čeká doma další těžké utkání s Roudném, se kterým bychom chtěli opět bodovat!