7.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

16. M. Bartoš , 60. V. Kadlec , 72. V. Kadlec - 35. J. Carda
23

Jak utkání hodnotili zástupci obou týmů?

TJ Malše Roudné
Martin Vlk (útočník): Dnes jsme věděli, že to bude velice obtížné utkání. Soupeř hrozil ze standartek a nakopávanými balony za obranu. Po celou jsme měli zápas pod kontrolou. Celý tým zápas odmakal na 100%. Na cenné vítězství budeme chtít navázat příští týden v Kaplici.

SK Planá
Jan Pintér (trenér): Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, ve 3. minutě jsme tam měli gólovou hlavičku, bohužel to Tomáš netrefil. Od poloviny poločasu převzali taktovku domácí a až do konce utkání jsme my tahali za kratší konec. Sportovně musím uznat, že výhra domácích je zcela zasloužená! I přes to si myslím, že se utkání dalo zremizovat, udržet poločasový stav bylo do konce utkání prioritou. Bohužel s těžkými soupeři děláme strašně taktických chyb a na to obvykle dojedeme. Na druhou stranu musim vysmeknout absolutorium před pár klukama, za to co odehráli, protože v týdnu mělo snad 6 lidí horečky. Věřím, že do dalšího utkání se dáme dohromady a urveme 3 body.

D. Havlíček [-] - F. Navrátil [-] (80. A. Goretki [-] ) , M. Vlk [-] (84. L. Wohlgemuth [-] ) , J. Grigera [-] , M. Zachař [-] , V. Kadlec [-] , M. Neckář [-] , M. Bartoš [-] , P. Cepák [-] , M. Štěpánek [-] , D. Vogl [-]

SK Planá
J. Hotový [-] - M. Píchal [-] , O. Hotový [-] , T. Vrážek [-] , J. Lašák [-] - D. Kořínek [-] , T. Pintér [-] (78. Z. Lexa [-] ) , L. Motyka [-] (69. J. Szabó [-] ) - M. Tibitanzl [-] (60. T. Plojhar [-] ) , J. Carda [-] , P. Šteyer [-]

ŽK: 31. V. Kadlec , 35. D. Vogl - 49. M. Tibitanzl , 88. J. Carda .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: PEČENKA Miroslav - TOMAŇ Lukáš, BARTONÍČKOVÁ Markéta.