6.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

O formě Mirovic už nemusí nikdo pochybovat, celek z Písecka se propracoval k vrcholu

26. M. Štochl , 67. M. Štochl (p.) , 68. R. Převrátil
25

Tentokrát Mirovice předčily tým Vodňan.

Vodňany začaly aktivně a byl to domácí, třiačtyřicetiletý gólman Zdeněk Čejdík, kdo musel předvádět výborné zákroky. Domácí se ale brzy probrali a i oni začali být nebezpeční. Nejaktivnějším hráčem byl v zakončení Matěj Štochl. A právě on se také poprvé prosadil, když hlavičkou poslal míč za Kadlecova záda. Hosté se nevzdali, ve druhém poločase měli šance na srovnání stavu, ale pak byl ve vápně faulován mirovický Císař a Matěj Štochl si věděl rady, v 67. minutě to bylo 2:0. A pár vteřin na to už to bylo o tři góly, prosadil se Převrátil.