11.kolo, Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor , 2015-2016

Vyrovnané derby, kde rozhodl penaltový roztřel !

87. M. Rückauf - 42. P. Kočka (p.)
0

V neděli 31.10.2015 se uskutečnilo derby mezi tradičními soupeři.

První poločas pro Skomelno

Zápas začal v duchu derby a od začátku měli navrch domaci.V prvním poločase se zápas hrál v klidném a sportovním stylu.Domácí stříleli penaltu ale nedali.Ale ve 42' minute se pískala penalta ve prospěch hostů, a hostující hráč Petr Kočka  se nemýlil a poslal hosty do vedení.

Vyrovnaný souboj

V druhém poločase se hra vyrovnála.Z každé strany přicházeli nějaké brejky,a domácí se snažili dohonit manko.A to se jim ve 87' minute povedlo když domácí kapitán střelil vyrovnávací branku a upravil skóre zápasu na 1:1.

Velké očekávání

Po nerozhodnem zápase se šlo na penalty, a ty dopadli lépe pro domácí, kteří zvítězili 4:3 a získali 2 body.

Sokol Skomelno
M. Jaroš [-] - P. Staněk [-] , M. Rückauf [-] - P. Somolík [-] , M. Bělohlávek [-] , L. Tománek [-] (70. P. Kotva [-] ) , J. Med [-] , F. Solar [-] - V. Novák [-] , F. Prachár [-] (84. P. Hofman [-] ) - R. Hála [-] (60. M. Hofman [-] )

TJ Sokol Radnice B
Š. Körner [-] - J. Jonák [-] , J. Esterka [-] (46. M. Krchov [-] ) , A. Fridrich [-] (46. J. Koželuh [-] ) , P. Kabát [-] , P. Kočka [-] , M. Kroc [-] , T. Buchanec [-] , D. Buchanec [-] , V. Čekan [-] , J. Körner [-]

ŽK: 30. J. Esterka , 71. Š. Körner .
Hráči zápasu: M. Rückauf - M. Kroc .
Místo: Skomelno. Počet diváků: 52. Rozhodčí: LISÝ Jiří - ŠTRUNC Jan (N), KRČ Michal (N).