--

8

Dvě branky Michala Garčice během deseti minut zajistili tři body domácím.

V prvním poločase branka nepadla

Do Tasovic přijel Ždírec nad Doubravou, který potřeboval body jako sůl. První půle nabídla jednoducho hru z obou stran. Necelé dvě stovky diváků se však branky nedočkaly.

Domácí po přestávce rozhodli

Po přestávce se do hlavní role vtělil domácí Michal Garčic, který dvěma brankami duel rozhodl. V 68. minutě propadla levá strana hostující obrany, do které vlétl Garčic, jeho střelu tečoval Pavlas a míč zaplul za bezmocného Gregovského - 0:1. V 77. minutě nedělního zápasu hosté ztratili míč ve středu pole, Garčic si narazil se Švarcem a uklidl domácí celek - 2:0. Takovým výsledkem také zápas skončil.