64. J. Pešek - 78. M. Pecha (vl.) , 80. M. Kriston
8

Domácí vedli, ale dvě branky v rychlém sledu přisoudily výhru Břeclavi.

V prvním poločase branka nepadla

Na Vysočině se prvním poločase především bojovalo. Několik náznaků šancí gólem neskončilo, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Hosté v závěru rozhodli

Do vedení šli nakonec po hodině hry domácí. Dlouhý míč za obranu si našel Pešek, obhodil si vyběhnuvšího Fibingra a do prázdné brány pohodlně skóroval - 1:0. Hosté však nesložili zbraně a skóre otočili. V 78. minutě hosté zahrávali rohový kop, ten propadl až na brankovou čáru, domácí Pecha jej nedokázal odvrátit a míč po jeho hlavičce skončil v síti - 1:1. Chvíli na to už hosté vedli. Na hranici velkého vápna si po nedůrazu domácích našel míč Kristoň a přízemní střelou k tyči poslal hosty do vedení - 1:2. Šance domácích na vyrovnání a závěrečný tlak zhatila červená karta pro Kopice v 87. minutě.

AFC Humpolec
Lukáš Staněk (trenér): Nezačali jsme dobře, první poločas nám vůbec nevyšel. Po pauze se to zlepšilo, měli jsme i nějaké šance a šli jsme do vedení. Nešťastná tří minutovka nás stála zápas. Bod jsme měli mít.

MSK Břeclav
Vladimír Malár (trenér): Na soupeře jsme byli připraveni. V první půli jsme byli dobří na míči, ale nedali jsme šance. Po pauze jsme začali vlažně a nakonec jsme dostali gól. Pak jsme se po standardce vrátili do zápasu a nakonec jej i otočili.

T. Kříž [-] - J. Pešek [-] , Š. Zástěra [-] , J. Benáček [-] (84. A. Zástěra [-] ) , T. Kopic [-] , M. Havel [-] , R. Dalík [-] (80. M. Podoba [-] ) , D. Šerý [-] , J. Skryja [-] (80. J. Maršík [-] ) , M. Pecha [-] , T. Vrátný [-] (84. J. Staněk [-] )