30. V. Švarc , 39. O. Kvych , 70. J. Cejpek , 80. J. Cejpek
8

Hosté nenavázali na solidní výkony a v krajském derby jasně padli.

Domácí po půli vedli

Začátek zápasu patřil hostům. Ve vyložených pozicích se objevili Švoma a Henzl, ale Martin Jícha je vychytal. Po půlhodině hry se jako první radovali domácí, když Švarcova tečovaná střela zapadla za Tomáše Jíchu - 1:0. Navíc se v 39. minutě uvolnil ve vápně Kvych a druhou brankou určil poločasové skóre - 2:0.

Domácí si vedení pohlídali

Druhá půle nezačala pro hosty vůbec dobře, když uviděl v 49. minutě Fiala červenou kartu. Hosté byli nadále i v deseti aktivní, ale nedávali branky. Samostatný nájezd Henzla opět vychytal výborný Martin Jícha. A tak jak to v podobných případech bývá hosté opět využili nabídnuté brejkové příležitosti. Dvě takové akce zakončil Cejpek a Stará Říše si připsala veledůležité tři body do divizní tabulky.