24. R. Novotný - 16. D. Helísek , 35. M. Holek , 37. V. Čech , 38. P. Bohun
10

Ve Velké Bíteši rozhodly tři branky hostů v krátkém sledu.

Hosté po půli vedli

Domácí proti favoritovi utkání nastoupili v okleštěné sestavě a čisté konto udrželi jen šestnáct minut. Poté si centr z levého kraje hřiště našel na zadní tyči důrazný Helísek a otevřel skóre - 0:1. Ve 24. minutě se domácí dočkali vyrovnání, když se po akci z levé strany prosadil Novotný - 1:1 . Rozhodnutí přinesly chvíle mezi 35. a 38. minutou. Nejdříve Kyselka vrátil přetažený míč před bránu, kde se nacházel osamocený Holek a rozvlnil síť - 1:2. Poté se po parádní narážečce trefil Čech - 1:3. Dílo dokonal Bohun, který se trefil po chybě v rozehrávce domácího týmu - 1:4.

Hosté si vedení pohlídali

Po přestávce tempo opadlo a další branky nepadly.

FC PBS Velká Bíteš
Marek Zúbek (trenér): Hodonín se ukázal jako zatím nejlepší soupeř. Herně jsme se soupeři dokázali vyrovnat, ale ke konci první půle se začali kupit naše chyby a hosté je potrestali. Selhali jsme individuálně, týmově to bylo dobré.

M. Pelán [-] - F. Krula [-] , F. Svoboda [-] , L. Daněk [-] , D. Bartoš [-] , P. Škuta [-] , A. Merdita [-] , J. Sznapka [-] , R. Novotný [-] , D. Moučka [-] , T. Mrňa [-]