13. T. Vrba , 32. D. Čížek (p.) - 15. M. Prášil , 64. M. Prášil
10

Hosté přijeli v roli favorita, ale nakonec byli rádi za bod.

Domácí po půli vedli

Domácí celek šel do vedení ve 13. minutě. Na křížný pas si z pravého křídla naběhl Vrba a chytrým zakončenám překvapil hostujícího gólmana Veselého - 1:0. Vedení domících však mělo jepičí život. Hned za dvě minuty Zbytovský zatáhl míč po levé straně, jeho centr Sklenář hrudí sklepl Prášilovi, jehož přízemní bombu zastavila až síť domácí brány - 1:1. Do kabin však šli přece jen v lepší náladě domácí. Ve 32. minutě domácí vybojovali míč ve středu pole a za hranicí velkého vápna Svoboda srazil Voráče, kopala se penalta. K té si stoupl Čížek a s notnou dávkou štěstí poslal Polnou do vedení - 2:1.

Hosté po přestávce srovnali

Ve druhém poločase padla jediná branka. V 64. minutě se podruhé v zápase trefil Prášil, který dostal prostor ve středu hřiště a střelou k tyči vyrovnal - 2:2. Polná je tak stále bez výhry.