--

Hodonín potvrdil roli favorita

19. M. Holek , 23. D. Helísek , 35. M. Holek , 37. V. Čech
9

V Hodoníně se potkaly celky z opačných pólů tabulky. Domácí o výhře rozhodli už v prvním poločase.

Domácí po půli vedli

Domácí od úvodu utkání potvrzovali roli favorita a rozhodli už v prvním poločase. V 19. minutě se po centru z kraje hřiště nejlépe zorientoval Holek a udal směr zápasu - 1:0. O čtyři minuty později přišla další akce z pravé strany, odvrácený míč si našel Helísek a poslal jej do sítě - 2:0. Ve 35. minutě už to bylo o tři branky. Urbančok dostal na levém kraji prostor, dostal se do velkého vápna a vybídl ke skórování Holka - 3:0. Hned za další dvě minuty se trefil Čech a už to bylo o čtyři branky - 4:0.

Domácí si vedení pohlídali

Po přestávce domácí polevili a další branka tak už v Rohatci nepadla.

FK Hodonín
FK Hodonín (Facebook): Utkání to nebylo úplně jednoduché, protože soupeř byl velmi urputný, nepříjemný a bojoval až do konce zápasu! Našim klukům děkujeme za další důležité vítězství!