73. M. Pecina - 19. J. Bajer , 60. J. Žíla , 88. J. Žíla
10

Havlíčkův Brod pohodlně dokráčel ke třem bodům.

Hosté po půli vedli

Oťukávací dvacetiminutovku zakončili hosté vedoucí brankou Bajera. Kučera převzal míč uprostřed hřiště, uvolnil se a poslal do křídla míč Bajerovi. Brodský ofenzivní hráč se uvolnil a tvrdou ranou z úhlu nedal Čermákovi šanci - 0:1. V závěru první půle se zranil hostující gólman Soukal a do branky nastoupil Jakub Mazánek.

Hosté si vedení pohlídali

Druhý poločas začal tak jak skončil ten první. Hosté pozorně bránili, hráli bezpečně a domácí se snažil zvyšovat důraz a bojovnost. V šedesáté minutě podnikli brodští další protiútok. Po přiklepnutí Coufala Bajerovi následovala střela brodského rychlíka, kterou domácí brankář neudržel a na následný blafák Žily nedosáhl - 0:2. Pro hosty uklidnění, pro domácí ztráta nadějí. Ty však neztratili úplně. Po deseti minutách propadl na pravé straně Novák, následně se nechal lehce obejít a vše hasil nezkušeným zákrokem v šestnáctce, penalta. Tu Mazánek chytil, ale následnou dorážku Pecinovi už nikoli - 1:2. A válka začala nanovo. Vše uklidnil na počátku gólové akce Kučera. Vyslal do jasné šance Bajera a ten vše vyšperkoval Žilovi - 1:3

Slavoj Polná
Ján Kubík (trenér): Asi jsme podali náš nejlepší výkon, ale chybí nám kvalita v zakončení. Nepodržel nás ani gólman.

P. Čermák [-] - J. Holub [-] , V. Bradáč [-] , M. Drápela [-] (80. T. Čaloud [-] ) , F. Sobotka [-] , V. Došek [-] (70. M. Pernička [-] ) , T. Vrba [-] , D. Čížek [-] (53. O. Skryja [-] ) , M. Pecina [-] , V. Haala [-] , J. Pavlas [-]