--

Ždírec v Břeclavi těsně prohrál

54. J. Fiala
8

Ždírečtí jsou i po tomto kole jediným týmem, který nemá ani bod. V Břeclavi rozhodl o výhře domácích Fiala.

V prvním poločase branka nepadla

Domácí hostili v dalším kole ždírecký Tatran, který doposud čeká na bodový zisk. Domácí po dvou výhrách dvakrát prohráli a jejich sílem bylo vrátit se na vítěznou vlnu. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal bez velkých šancí, a tak nebylo divu, že se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Domácí po přestávce rozhodli

Rozhodnutí přinesla 54. minuta. To se dostal k míči Jakub Fiala a hostující gólman Gregovský byl na jeho zakončení krátký - 1:0. Domácí po vstřelené brance vsadili na pevnou defenzivu a spoléhali na rychlé protiútoky. Hosté se snažili, ale postupem času se na jejich kopačky začala vkrádat nervozita a výsledkem bylo to, že Ždírec nemá jako jediný tým po pěti zápasech ani jeden bod.