42. P. Lapeš (p.) - 39. D. Michna , 60. M. Holek , 86. R. Sasín , 89. D. Pospíšil
8

Hosté rozhodli po pauze, když vstřelili tři branky.

Po půli nerozhodně

V Tasovicích se hrálo vyrovnané utkání na vysoké úrovni. V prvním poločase padlo po jedné brance na každé straně. V 39. minutě dostal míč za Koukala Michna a hosté vedli - 0:1. Domácí ještě do přestávky odpověděli díky Lapešovi, který potrestal faul Kyselky a proměnil pokutový kop - 1:1.

Hosté po přestávce rozhodli

Vítězná branka přišla po hodině hry, kdy se trefil střelecky disponovaný Holek - 1:2. Postupem času domácí čím dál více otevírali obranu, a to se jim nakonec stalo osudným v závěrečných minutách. Hosty uklidnil v 86. minutě Sasín - 1:3. Další brejk hosté přetavili v branku v 89. minutě, kdy se trefil Pospíšil - 1:4. Ten stejně jako Sasín skóroval po pár minutách na hřišti.

TJ Sokol Tasovice
Václav Dvořák (trenér): Bylo to vyhecované. V situaci, kdy jsme dostali gól na 1:2, jsme zvedli hlavu. Měli jsme tam standardní situace, úplná loženka tam nebyla. Z tlaku jsme mohli vytěžit více Ke konci jsme zariskovali a soupeř šel do otevřené obrany. Dostali jsme další dvě branky. Ty zkreslují poměr sil. Bylo to oddřené. Klukům jsem šel hned po zápase poděkovat

FK Hodonín
Pavol Švantner (trenér): Věděli jsme, že Tasovice jsou doma silné. Hrají důrazněji a poctivěji. Připravovali jsme se na to, ale i tak jsme měli problémy. Máme hodně technických hráčů a těm tvrdší hra nesedí. Šance přišly a vytěžili jsme z nich maximum. Ovšem před tasovickými musíme smeknout. Snažili se. Dostávali nás pod tlak jednoduchými nakopnutými balony

J. Koukal [-] - J. Fukal [-] (71. J. Švejkar [-] ) , R. Švarc [-] , M. Blahoudek [-] , L. Hrazdílek [-] , P. Pacula [-] , D. Odehnal [-] , M. Garčic [-] , P. Horáček [-] (74. J. Vacek [-] ) , P. Lapeš [-] , J. Pazdera [-]