9.kolo, Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Holostřevy získaly další body, tentokrát porazili oslabený Chodský Újezd

0

Fotbalisté Holostřev využili oslabení hostujícího celku, kteří přijeli přesně v 11 lidech. Domácí brzy prohrávali, ovšem do konce poločasu dokázali dostat vedení na svoji stranu. V druhém poločase byla hra velmi vyrovnaná, ale nakonec zaslouženě zvítězil domácí celek poměrem 4:2.

Do vedení se dostali hosté, kapitán Hulák dvěma zásahy otočil skóre ve prospěch domácích

Hosté z Chodského Újezdu přijeli do Holostřev přesně v 11 lidech, ovšem byli to právě hosté, kteří se dostali do vedení v 5. minutě po rohovém kopu zakončil přesně Petr Tomek-0:1. Ovšem v zápětí přišel vyrovnávací gól- Po hrubce brankáře Jaroslava Šroubka , kdy mu míč vypadl z rukavic dorazil do prázdné brány kapitán domácího celku Miroslav Hulák-1:1. Byl to ten samý hráč, který přidal ve 25. minutě rozdílný gól, když se k němu na vápno odrazil míč a zakončil na zadní tyč-2:1. Domácí byli ve zbytku poločasu o mnoho lepším týmem, hosté se jen málo dostávali k míči a už jen zřídka do šancí. Do poločasu tak gól nepřišel ani na jedné straně a domácí tak vedli 2:1

Druhý poločas byl vyrovnanější, hosté nedokázali srovnat a prohráli tak 4:2

Druhý poločas byl mnohem vyrovnanější, šance byli k vidění na obou stranách. Do dvoubrankového rozdílu se domácí celek dostal v 65. minutě po brance Davida Milulandy, který se dostal do brejku a šel sám na brankáře Šroubka, nemýlil se a zvýšil tak na 3:1. Hosté se ale rozhodně nevzdávali, nesložily zbraně a dokázali v 70. minutě snížit na 3:2, když se hlavou trefil Juraj Fabo. Hosté se snažili vyrovnat, tlačili se do zakončení, ale nakonec zápas zdramatizovat nedokázali. A tak v 90. minutě po závaru ve vápně hostujícícho celku doklepl míč za brankáře Haidinger a zvýšil tak na konečných 4:2.

TJ Chodský Újezd B
Ohlasy- Chodský Újezd- Jaroslav Šroubek: První půlku byli domácí jasně lepší, my se pomalu nedostaly před jejích vápno, v druhým poločase se to hodně vyrovnalo a měly jsme převahu. Bohužel vyrovnávací gól o který jsme se snažili, nepřišel.

TJ Sokol Holostřevy
P. Šujan [-] - J. Růžek [-] , J. Schaller [-] , D. Mikulanda [-] , M. Hulák [-] , P. Barna [-] , M. Duspiva [-] , V. Hubálek [-] , J. Haidinger [-] , J. Liška [-] , P. Jirka [-]

J. Šroubek [-] - P. Štěrba [-] , P. Tomek [-] - P. Dovzhansky [-] - P. Zušťák [-] - M. Křístek [-] , R. Slivoně [-] , J. Fabo [-] , M. Founě [-] , M. Pechr [-] , P. Štěrba ml. [-]

Místo: Holostřevy. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Petrášek Jan - PEŠEK Petr (N), SOUKUP Zdeněk (N).