11.kolo, Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

Tým Halže nadále vévodí tabulce, tentokrát zvítězili ve Ctiboři

12. P. Kopča , 78. M. Vávra - 26. P. Kopča (vl.) , 69. P. Hotový , 78. J. Typovský , 83. M. Božek
0

Kdyby se utkání hrálo na to, kdo kolik vstřelil gólů skončilo by utkání 3:3. Hlavně proto, že si v první polovině utkání vstřelil domácí Kopča vlastní gól. Hosté vstřelili tři góly až v druhé polovině, i přesto dokázalo zvítězit a drží se na chvostu tabulky.

V prvním poločase padly dva góly, oba vstřelil Petr Kopča- poločas přesto skončil 1:1

Fotbalisté Ctiboře předvádějí v sezóně houpavé výkony, ovšem s první Halží dokázali hrát pěkný fotbal. Již ve 12. minutě se dostali domácí do vedfení, když se prosadil Petr Kopča, otevřel tak skóre utkání- 1:0. Ovšem o čtvrt hodinu později to byl ten samý hráč, který hlavou uklidil míč do šibenice, ovšem vlastní brány. Bylo to po přímém kopu, který kopali fotbalisté Halže. První poločas více nepřinesl a domácí tak po poločase z Halží drželi remízu 1:1

Druhý poločas nabídl čtyři branky, tři dali hosté a získali 3 body

I v druhém poločase se hrálo vyrovnané utkání. V 69. minutě dali gól hosté tentokrát z vlastních kopaček. Křižnou přihrávku vápnem zpracoval kapitán Petr Hotový, udělal kličku obráci a dokázal tak otočit utkání ve prospěch hostů. 1:2. Jenže domácí celek se nevdával a v 78. minutě dokázal krásnou střelou srovnat stav utkání Michal Vávra -2:2. Vzápětí ovšem došlo před brankářem Deverou k nedovolenému zákroku a proti domácímu celku byla nařízena penalta, kterou ranou pod víko proměnil nejmladší hráč Halže Jan Typovský-2:3. Poslední slovo v utkání měl hostující celek. Miroslav Božek si všimnul brankáře z brány a lobem tak upravil skóre na konečných 2:4. Výbornou sezónu zažívá kapitán Halžského béčka Petr Hotový, který dokázal vstřelit gól v 11 ze 13- ti utkání.

TJ Ctiboř
P. Devera [-] - T. Hanus [-] , L. Svoboda [-] , P. Kopča [-] , T. Bláha [-] (78. D. Kobilják [-] ) , L. Houžka [-] , P. Mička [-] , P. Straka [-] (50. L. Svoboda [-] ) , V. Jílek [-] (65. M. Gangur [-] ) , M. Vávra [-] , J. Vávra [-]

TJ Čechie Halže B
Z. Božek [-] - J. Typovský [-] , M. Soukup [-] , L. Goubej [-] , M. Božek [-] , M. Matoušek [-] , J. Božek [-] , A. Dokoupil [-] , P. Hotový [-] , M. Matoušek [-] , M. Zeman [-]

ŽK: 40. P. Kopča - 86. J. Božek .
Místo: Ctiboř. Počet diváků: 73. Rozhodčí: Friedenberger Karel - HOŘEJŠ Jaroslav (N), JEŽDÍK Tomáš (N).