--

--

7. A. Lanc , 39. Š. Kučera , 65. J. Chára (vl.) - 54. V. Vyleta (p.)
12

V utkání Povltavské fotbalové akademie a KArlových Varů se z výhry radovalo domácí mužstvo.

Dvě branky z rohových kopů

Již ve 3. minutě zahrozili hosté a domácí brankář Grégr se musel hodně natahovat, aby vyrazil nad břevno střelu Debelise. V 7. minutě zahrával domácí Košata rohový kop a Adam Lanc poslal hlavou domácí do vedení. Do dalších šancí se dostali znovu hosté. Střelu Červeného zlikvidoval Grégr a Debelis pálil vedle. Ve 39. minutě přišel další roh domácích. Znovu centroval Košata a Štěpán Kučera dostal míč do sítě, 2:0. Domácí si tak díky dvěma povedeným rohům zajistili poločasové vedení o dva góly.

Domácí si pohlídali výhru

První příležitost druhé půle měl po pěkné kombinaci domácí Štěpánek, jehož střelu gólman Chára vyrazil a dorážka Nováka z vyložené pozice nemířila mezi tři tyče. V 54. minutě se hostující Hudec prodral do vápna a fauloval jej Nehoda. Penaltu si vzal na starosti Václav Vyleta a proměnil, 2:1. Domácí měli i nadále více ze hry. Rána Košaty ani šance Volešáka ale gólem neskončily. V 65. minutě centroval do hostujícího vápna střídající Janota a brankář Jiří Chára si míč srazil do vlastní sítě, 3:1. Chára si po této chybě ještě ve zbytku utkání napravil reputaci, když kryl šance Janoty, Michala a Bicence. Jelikož ale jeho spoluhráči v ofenzivě nic nepředvedli, zůstaly tři body ve Štěchovicích.