--

--

--

14

Těžký zápas a vybojované tři body, to je hodnocení Sokolu Lom v utkání proti Chebu.

Domácí otočili skóre

V 5. minutě zahrávali domácí rohový kop, ale šanci z toho měli hosté, kteří se vydali do rychlého protiútoku a Lukáš Hrotek prostřelil domácího brankáře, 0:1. Domácí se z obdržené branky rychle oklepali, v 10. minutě zahráli už roh lépe a Ondřej Kosobud hlavičkou srovnal na 1:1. Domácí svého soupeře přehrávali, ale v šancích úspěšní nebyli. Až ve 33. minutě se prosadil Martin Kučera a otočil skóre na 2:1. I nadále se hráči Lomu tlačili do zakončení, ale další branku už do konce poločasu nepřidali.

Cheb v závěru nevyužil šance na vyrovnání

Do druhé půle nastoupili domácí pasivněji a Cheb se začal tlačit za vyrovnáním. Tlak hostů ale dlouhou dobu k žádné příležitosti nevedl. V nastaveném čase se hosté dočkali hned dvou tutovek, ale oba nepokrytí hráči ve vápně se svým zakončením neuspěli. Sokol Lom tak nadále kráčí soutěží bez ztráty bodu.