--

--

--

16

Rezerva Dynama jela do Mariánských Lázní v roli favorita, ale utkání dopadlo výhrou domácích 1:0.

Nedbalý poslal domácí do vedení

Utkání se hrálo od začátku za vytrvalého deště a na značně podmáčeném terénu. To svědčilo spíše bojovnějším domácím, než technicky vybaveným hostujícím mladíkům v čele se zkušeným Jiřím Kladrubským. Ve 14. minutě zahrávali domácí rohový kop, po rychlé akci se ve vápně dostal k míči Jakub Nedbalý a poslal domácí do vedení 1:0. V dalším průběhu prvního poločasu měla obě mužstva několik příležitostí, ale buď bylo zakončení nepřesné nebo byli gólmani připraveni.

Tlak hostům vyrovnání nepřinesl

Do druhé půle nastoupili aktivněji hosté a měli několik šancí na vyrovnání. Stejně jako v prvním poločase je srážela nepřesná koncovka. Když už střela na branku letěla, byl připravený bezchybný Šmejkal. Domácí utkání ubránili až do závěrečného hvizdu a mohli se radovat ze tří bodů.

Na utkání fotil Jakub Kopřiva Fotbal v Karlovarském kraji

Zdroj ohlasu: Web SK Dynamo České Budějovice

SK Dynamo České Budějovice B
Jindřich Tichai - trenér: Zápas jsme nezačali špatně, ale jako už po několikáté jsme zklamali v koncovce a soupeř nás po dohraném rohovém kopu potrestal. Zbytek poločasu soupeř hrozil z brejků a my jsme se nedokázali výrazněji prosadit. Ve druhém poločase jsme měli hru pod kontrolou a hra vypadala dle našich představ, ale ve vápně nám to dlouhodobě nejde a nejsme produktivní v zakončení.