24.kolo, Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A, 2015-2016

0

Napjatý zápas mezi Chodovou Planou a Zhoří nám přineslo 24. kolo.

Ve velkém vedru si Chodovka dokázala ponechat všechny body doma.

Vyrovnaná první půle

Podmínky pro zápas nebyly ideální a začátek zápasu tomu nasvědčoval. Nehrál se příliš běhavý fotbal, každý tým si hrál svoji hru.

Chodovka hrála kombinačně a zkoušela postupný útok, Zhoř naopak nakopávala dlouhé míče, ovšem většina z nich skončila v držení domácích.

V první půli se dvakrát ve skvělém světle předvedl domácí gólman Jan Benedikt, když zlikvidoval dvě stoprocentní šance hostích a držel tak naději na čisté konto.

Naopak skórovat se povedlo Chodové Plané, a to když se trefil pěknou střelou ve 35. minutě Tomáš Sykal.

Stav 1:0 pro domácí vydržel až do konce první pětačtyřicetiminutovky...

Chodová Planá navyšovala náskok

Do druhého poločasu si Chodovka připravila  sestavě pět změn, poslala do hry zkušenější hráče, z toho 2 posily z "A" týmu a tato změna se ukázala jako pozitivní.

Hned ze začátku totiž Chodovka dala druhý gól, ve 49. minutě se trefil Petr Tomek a zapas začali domácí kontrolovat.

Zhoř dále hrála nakopávané dlouhé míče, ale sbírali je hráči domácích a často se tak dostávali do protiútoků.

A domácí definitivně rozhodli utkání, když se jim povedlo v rozpětí 11 minut vsítit tři branky.

V 70. minutě se trefil Rudolf Ovčačík, o čtyři minuty na to další z Rudolfů v sestavě Chodové, Rudolf Mojžíš a v 81. minutě dával svou fruhou branku v delu Tomáš Sykal.

Chodová Planá pak už zápas kontrolovala a pomohla zaskakujícímu gólmanovi Janu Benediktovi k čistému kontu...

TJ Slavoj Chodová Planá B
Petr Tomek: Byl to pro nás těžký zápa, naši hráči jsou většinou postarší a Zhoř měla ve předu mladý kluky, okolo 20ti let, takže to pro nás bylo fyzicky náročné. Naštěstí jsme dokázali proměňovat šance, což se Zhoři nedařilo a za stavu 3:0 už jsme měli zápas pod kontrolou.

TJ Jiskra Zhoř
Zhoř: Zápas se nám nepovedl, soupeř hrál o něco lépe. Nedařilo se nám zpracovávat nakopávané míče a častokrát asni nebyly přesné. Když dávala Chodová na 3:0 tak už nebylo co řešit, proto takto dobře organizované hře jsme neměli moc šanci.

J. Benedikt [-] - Z. Rolko [-] (46. J. Abramčuk [-] ) , S. Suk [-] (46. P. Tomek [-] ) , T. Sykal [-] , P. Sčasnár [-] (46. R. Spěváček [-] ) , J. Plecitý [-] , M. Mastný [-] (46. R. Ovčačík [-] ) , M. Mastný [-] (46. R. Mojžíš [-] ) , R. Krejza [-] , S. Hybšt [-] , M. Černohorský [-]

S. Vozabule [-] - J. Vraný [-] (65. J. Janeček [-] ) , J. Demeter [-] , L. Tolar [-] , M. Sobíšek [-] , K. Machovský [-] , D. Kuchár [-] , L. Hakel [-] , M. Dub [-] (70. M. Pleško [-] ) , P. Bartoš [-] , M. Bureš [-]

Místo: Chodová Planá. Počet diváků: 35. Rozhodčí: Friedenberger Karel - MATYS Miroslav (N), ZAHRADNÍK Vlastimil (N).