Holostřevy urvaly výhru ve druhé půli

10. V. Hubálek , 35. M. Hulák , 43. J. Liška , 48. D. Mikulanda , 50. D. Mikulanda , 67. M. Skoupý , 80. J. Kužma , 90. M. Duspiva - 6. M. Bostl , 15. M. Bostl , 20. J. Janků (p.)
0

Dva poločasy jako den a noc nám přinesl duel mezi TJ Sokol Holostřevy a TJ Sokol Damnov B.

Vyrovnaná partie

První poločas byl velmi vyrovnaný, oba týmy se dokázaly dostat do šancí a ty také proměňovat.

Jako první se prosadili hosté. Již v 6 minutě otevřel skóre zápasu Miroslav Bostl. Holostřevy ale s odpovědí dlouho nečekaly, v 10. minutě vyrovnal Vladimír Hubálek.

Diváci opět nečekali dlouho a byla tu další branka. V 15. minutě dával svůj druhý gól Miroslav Bostl. A za dalších 5 minut už Damnov zvyšoval na 1:3, a to když se z penalty trefil Jaroslqv Janků.

Pak už meli slovo jen domácí. Ve 35. minutě snižoval Miroslav Hulák a dvě minuty před přestávkou vyrovnal na 3:3 Josef Liška.

První poločas tedy skončil smírně 3:3...

Holostřevy šly do trháku

Stačily pouhé 3 minuty z druhé půle a domácí šli do vedení 4:3 zásluhou Davida Mikulandy. A za další 2 minuty se mohli domácí radovat znova, David Mikulanda upravil svou bilanci v dnešním zápase na 2+0. Holostřevy vedly 5:3 a vedení už nepustily.

V 67. minutě zvyšoval na 6:3 Miroalav Skoupý a dal tal svému týmu pohodlný náskok.

Za 13 minut se opět rozvlnila síť za zády brankáře hostí, to upravoval skóre na 7:3 Jiří Kužma.

A to nebylo vše, v poslední minutě řádné hrací doby totiž uzavřel duel pěknou trefou Martin Duspiva.

Holostřevy si tedy spravily chuť a na závěr ligy zvítězily před domácím publikem vysoko 8:3...

Ohlas bude přidán

TJ Sokol Holostřevy
M. Čampula [-] - P. Pich [-] (46. M. Jirka [-] ) , D. Mikulanda [-] (60. T. Barna [-] ) , M. Skoupý [-] , J. Růžek [-] , J. Liška [-] , J. Kužma [-] , M. Hulák [-] , V. Hubálek [-] , J. Haidinger [-] , P. Barna [-] (75. M. Duspiva [-] )

TJ Sokol Damnov B
S. Hes [-] - M. Drozda [-] , J. Janků [-] , T. Majerčík [-] , M. Thürmer [-] , M. Podsclan [-] , F. Vršecký [-] , J. Novák [-] , J. Marcell [-] (46. J. Fuchs [-] ) , M. Bostl [-] , J. Procházka [-]

Místo: Holostřevy. Počet diváků: 10. Rozhodčí: LIGAČ Marek - PEŠEK Petr (N), VOJTUŠ Jaroslav (N).