26.kolo, Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A, 2015-2016

25. D. Gabčo , 26. P. Gabčo , 42. D. Gabčo , 45. P. Gabčo , 47. P. Gabčo , 60. V. Samek , 80. L. Šalacha , 89. I. Balash
0

Tisová si doma v posledním kle zatrénovala, lví podíl na tom měli Patrik a David Gabčovi...

Přetahovaná o lepšího střelce

V první polovině prvního poločasu bylo skóre i hra zhruba vyrovnaná, dokud nezakročili Patrik a David Gabčovi...

Psala se 25. minuta a David Gabčo otevřel skóre utkání. Druhý jmenovaný, Patrik Gabčo na sebe nenechal dlouho čekat a opouhou minutu později zvyšoval na 2:0.

Hra dále plynula bez gólu až do 42. minuty, kdy se prosadil podruhé domácí David Gabčo.

A za tři minuty užna kontě Tisové svítila čtyřka. V poslední minutě první půle rovnal minizápas David:Patrik Patrik Gabčo na 2:2, celkově zvyšoval již na 4:0

První poločas tedy skončil vcelku jednoznačně pro domácí tým...

Gabčo dokonal hattrick a Tisová slavila postup...

Pouhé dvě minuty hry ve druhé pětačtyřicetiminutovce stačily Patrikovi Gabčovi k tomu, aby dodělal hattrick. Ve 47. minutě zvyšoval na 5:0

V 60. minutě už si zápas našel třetího střelce, byl jím Volodymyr Samek, kterému se povedlo skórovat už ve třetím zápase po sobě!

Tisová vedla už 6:0 a zápas v opklidu kontrolovala. V 80. minutě přišla sedmá trefa, autorem gólu byl Lukáš Šalacha.

A minutu před koncem stvrdil vítězství Igor Balash když dával poslední gól zápasu na konečných 8:0..

Tisová se tak nakonec umístila na druhém místě tabulky a postupuje do III. třídy OP... Gratulujeme!

ohlas bude přidán

TJ Zetor Tisová
P. Haník [-] - V. Koscelník [-] , D. Gabčo [-] , T. Kozák [-] , I. Balash [-] - D. Fitsek [-] , V. Rott [-] , V. Samek [-] , A. Morozov [-] (50. L. Šalacha [-] ) - P. Gabčo [-] , R. Radocha [-]

TJ Jiskra Zhoř
S. Vozabule [-] - P. Bartoš [-] , M. Pleško [-] , J. Vraný [-] , L. Tolar [-] , K. Machovský [-] , D. Kuchár [-] , L. Hakel [-] , M. Dub [-] , M. Bureš [-] , J. Demeter [-]

ŽK: 55. V. Samek .
Místo: Tisová. Počet diváků: 25. Rozhodčí: Uhlíř Jan - DUDA Karel (N), JANEČEK Jan (N).