4.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2020-2021

--

--

50. K. Pros (p.) , 84. L. Fořt , 90. K. Pros - 10. J. Dokulil
20

Po výhře nad Oráčovem se fotbalisté Kroučové vydali do Petrohradu. Domácí chtěli vytěžit z domácího prostředí maximum a urvat výhru, hosté měli stejný cíl. A byli k němu po prvním poločase o dost blíž, domácí Sokol ale zabral a v závěru zápasu rozhodl o svém vítězství.

Sokol Kroučová
Jan Kováčik, útočník: K zápasu nás odjíždělo pouze jedenáct . I tak jsme začali aktivně a po dvou šancích šli v 10. minutě do vedení. Do konce poločasu se nám nepodařilo proměnit několik stoprocentních šancí, a tak poločas skončil naším nejtěsnějším vedením. Začátek druhého poločasu byl z naší strany hodně špatný a proto domácí srovnali z penalty. I tak jsme několikrát mohli strhnout vedení na svou stranu, ale chyběla větší přesnost a důraz v zakončení. To se ukázalo jako rozhodující, když se soupeři podařilo šest minut před koncem dát gól na 2:1. Třetí gól byl důsledkem naší snahy o vyrovnání, kdy domácí z protiútoku zvýšili skóre.

Sokol Petrohrad
J. Scheiner [-] - F. Rüther [-] , L. Halámek [-] , R. Worzischek [-] , M. Šiška [-] - M. Ibl [-] , A. Jurča [-] , L. Fořt [-] , J. Domabyl [-] (52. L. Winterblum [-] ) - D. Kunc [-] , K. Pros [-] -

J. Tomeš [-] - O. Mudra [-] , J. Rais [-] , J. Škuthan [-] , J. Pohlot [-] , O. Bechynský [-] , P. Mindžak [-] , J. Dokulil [-] , J. Kováčik [-] , L. Vajnar [-] , R. Janek [-]

ŽK: 70. D. Kunc .
Hráči zápasu: J. Scheiner , R. Worzischek , K. Pros .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: VODRÁŽKA Tomáš - MAJER Marcel (N), ŠKUTHAN Tomáš (N).