4.kolo, Středočeský | Nymburk | Okresní přebor , 2020-2021

--

Rožďalovicím vyšel reparát na výbornou

17. D. Hora , 70. J. Najmon , 83. J. Najmon , 90. L. Dont - 21. T. Mataj , 32. J. Jelínek (p.)
0

Do Rožďalovic přijel v rámci 4. kola celek z Kovanic. Domácím se úplně nevydařil zápas v minulém kole, kdy ztratili body v Třebestovicích. Měli tak před svými fanoušky co napravovat. Reparát jim ovšem vyšel na výbornou a Kovanicím nastříleli 4 branky.

Nedáš, dostaneš

Domácí nenechali nic náhodě a vstoupili do zápasu aktivně. Drželi míč na svých kopačkách a kontrolovali hru. Aktivita přinesla své ovoce v 17. minutě, kdy se po Lorencově nepovedeném výkopu prosadil lídr tabulky střelců, Dominik Hora - 1:0

Ani vstřelená branka domácí neuspala. Během několika minut měly Rožďalovice ještě 3 brankové příležitosti. Ovšem ani jednu z nich nedokázali svěřenci trenéra Valeše zužitkovat. Toho dakázali hosté ještě do poločasu využít. Nejprve vyrovnal Tomáš Mataj po ztrátě a následném centru - 1:1. Obrat přišel ve 32. minutě, kdy domácí Paroulek fauloval ve velkém vápně a Jelínek proměnil pokutový kop -1:2

Domácí zápas nezabalili

Obraz hry se ve druhém poločase moc nezměnil. Domácí byli aktivní a dostávali soupeře pod tlak, hosté bránili a čekali na šance z protiútoků. Rožďalovice ovšem dokázaly v 70. minutě vyrovnat. Na centr z levé strany si naskočil Najmon a srovnal tak na 2:2

Obrat domácích přišel až v poslední desetiminutovce. V 83. minutě vyrazil brankář hostí střelu ze strany pouze k nohám Jakuba Najmona, ten šancí nepohrdnul a skóroval na 3:2. Definitivní tečka ze strany Rožďalovic přišla v 90. minutě. Po pohledné kombinaci Donta a Hory první z hráčů vystřelil a nenechal brankáři sebemenší šanci 4:2.

FC Trnavan Rožďalovice
Jakub Valeš, trenér: “Od začátku zápasu jsme měli míč na svých kopačkách a zdálo se, že kontrolujeme hru. Podařilo se nám vstřelit branku a následně jsme trefili třikrát konstrukci hostující branky..takže náležitě přišel trest na druhé straně, kde po naší ztrátě šel soupeř do brejku, který využil a srovnal na 1:1 My jsme se nadále snažili hrát, ale po další naší chybné rozehrávce se soupeř opět valil na naši bránu, kde byl faulován a soupeř rázem vedl. Druhý poločas se obraz hry moc nezměnil, my jsme tlačili a soupeř jen bránil a čekal na brejky.. Naštěstí se nám podařilo v 70. minutě vyrovnat a v závěru zápasu výsledek otočili. Zvládli jsme to bojovností, jinak hře scházela větší přesnost.”

J. Špígl [-] - T. Hoffmann [-] , M. Paroulek [-] , T. Živnůstka [-] - F. Veselý [-] (46. J. Beneš [-] ) , B. Kulychok [-] (88. M. Fadrhons [-] ) , L. Dont [-] , J. Chlomek [-] - D. Hora [-] , J. Najmon [-] - M. Jeník [-]