0:6
(0:4)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

11.10.2020 16:00

6.kolo, Karlovarský | 1.A třída , 2020-2021


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Ostrov nedal šanci Staré Roli


Branky


7. J. Zedníček , 22. M. Hron , 38. S. Jaffan , 43. S. Jaffan , 54. J. Kostka , 86. M. Hron
10

Na kvalitní trávník ve Staré Roli zajížděli hráči FK Ostrov posílení o několik hráčů A týmu. Hosté se v posledních utkáních herně zvedli a začali bodovat, Rolští se v sezóně značně trápí a i do tohoto utkání vstupovali v roli outsidera, především díky zmíněným Ostrovským posilám. Předem však nic nevzdávali.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Branky začaly padat brzy

Od prvních minut byl Ostrov aktivnější a hlavně jeho rychlonozí hráči činili domácím problémy. První branka padla již v 7. minutě, prosadil se Jaroslav Zedníček, který po rychlé kombinaci dostal příhru od Matyáše Hrona a uklízel míč do prázdné branky. Ve 22. minutě to bylo již o dvě branky, Matyáš Hron, který na první branku přihrával, ji tentokrát sám vstřelil a bylo to již 2:0. I další branku vstřelili hosté a čekalo se na ni do 38. minuty. Byl to Samir Jaffan, který dostal přihrávku již v podstatě z brankové čáry a umístěnou střelou k tyči zvýšil vedení svého týmu. O pět minut později to byl opět Jaffan, který dostal od Rašmana přepychový míč do vápna, který si skvěle zpracoval a zakončil. 4:0. Víc branek první půle nenabídla a Rolští tak mohli jít zpytovat svědomí do kabin.

Zázrak se nekonal, Ostrov si vedení pohlídal.

Ve druhé půli se na další branku dlouho nečekalo, v 54. minutě se prosadil Jakub Kostka, který dostal kolmici mezi dva stopery a přidal pátou branku hostů. Domácí nebyli schopní najít na výkon hostů odpověď a herní trápení jen podtrhovalo jejich neúspěšnou první půlku sezóny. Pátá branka znamenala výrazný pokles v intenzitě utkání, kdy už se zápas převážně dohrával a vypadalo to, že oba týmy se chtěli především vyvarovat zbytečnému zranění. Poslední branka přišla v 86. minutě, kdy se v gólové šanci ocitl Pavel Veselý, který se však místo zakončení rozhodl ještě nahrávat, což však nebylo na škodu, neboť našel přesně Matyáše Hrona, který přesnou střelou zpoza vápna obstřelil gólmana a svým druhým gólem v utkání uzavřel skóre na 6:0 pro hosty.

 

Můžete se podívat ještě na několik zajímavých momentů z utkání:

Šance Ostrova, po které se domáhali odpískání pokutové kopu kvůli signalizované ruce:

Šance hostů, která ale brankou neskončila

Zajímavý průnik kapitána Kunze, kterému však míč nakonec utekl do zámezí

Branka hostů

A ještě jedna branka hostůOhlasy k zápasu


TJ DDM Stará Role
Jiří Lehečka (trenér domácích): Hosté dnes vyhráli naprosto zaslouženě, proti nám stál mladý, sehraný a velice kvalitní tým, který nás předčil ve všech herních aspektech. Nám nezbývá, než Ostrovu pogratulovat k bodům a jen se nám ukazuje, na kolika věcech ještě musíme zapracovat, jestli chceme být v A třídě konkurenceschopný týmem.

FK Ostrov, z.s. B
Štěpán Dvořák (trenér hostů): Konečně jsme hráli, tak jak bych si představoval. Byli jsme ale hodně posílení, Toth, Hron, Zedníček,Kostka,Jaffan. Bylo super hřiště ( ne jak v Květnový. Dařila se nám kombinace po zemi, byli jsme v pohybu. Domácím chyběli hráči a měli s naší hrou problémy. Mimo zmíněných posil z A týmu byl pro naši hru hodně důležitý Rašman ve středu zálohy. Hodně dobrý výkon podal dorostenec Slavík na stoperu. Pochvalu ale dnes zaslouží všichni.Sestavy


TJ DDM Stará Role
Š. Gargula [-] - K. Belický [-] , P. Belický [-] , M. Gojkovič [-] , A. Rohla [-] - J. Ženíšek [-] (75. J. Bouma [-] ) , D. Verebely [-] , M. Křížek [-] , T. Ficner [-] - A. Gunem [-] , D. Slakoper [-] (52. D. Almiashev [-] ) -

FK Ostrov, z.s. B
A. Josífko [-] - L. Slavík [-] (60. M. Kiš [-] ) , P. Veselý [-] , J. Kostka [-] , J. Zedníček [-] (60. A. Marschner [-] ) , N. Hrůza [-] , M. Hron [-] , M. Rašman [-] , J. Toth [-] , L. Kunz [-] , S. Jaffan [-] (82. D. Novotný [-] )

ŽK: 47. M. Gojkovič , 52. A. Rohla , 82. T. Ficner - 60. S. Jaffan .
Hráči zápasu: S. Jaffan , M. Rašman .

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
David Křížek

Expert: Martin Křížek
Tip experta: výhra domácích

V tomto utkání už potřebujeme jakýmkoliv způsobem bodovat a věřím, ze pokud každý z nás dá do zápasu maximální nasazení, tak nějaký bod urveme!

Tip: remíza

Tip: výhra domácích

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Rozvoj Trstěnice 8 39:7 23
2 FC Viktoria Mariánské Lázně B 8 30:14 20
3 Sokol Citice 8 29:14 15
4 FK Skalná 8 24:19 15
5 FK Olympie Březová, z.s. B 8 23:19 14
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Francisc Labai 13
2 Michael Prečan 8
3 Tomáš Dočkal 8
4 Marek Horváth 8
5 František Zázrivec 7
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Venca Likeš 28 50% 0
2 Jan Husák 27 48% 0
3 Jiří Klik 22 39% 0
4 Karel Chovánek 19 45% 0
5 Marek Tišl 18 42% 0
Zobrazit celou tabulku