4.kolo, Zlínský | Zlín | Okresní přebor , 2020-2021

Příluky rozhodly po přestávce

4

Report zaslal Marek Řezníček. Děkujeme!

Po poločase nerozhodně

Trenérovi Jasenského týmu Zichovi se těsně před utkáním omluvili dva hráči ze základu a tak bylo jasné,že zápas v Příluku bude velmi těžký.

Domácí od začátku diktovali tempo hry a tlačili se do zakončení.Obrana hostů však celý první poločas pracovala spolehlivě stejně jako brankář Špaček.Jasenná se snažila o ojedinělé rychlé protiútoky,ovšem k pořádnému zakončení to nevedlo.Do kabin se tak šlo pro hosty za dobrého stavu 0:0.

Domácí po pauze rozhodli

Druhý poločas nabídl stejný scénář jako ten první,Příluky trpělivě dobývaly branku Jasenné a v 57.min se dočkaly zaslouženého vedení po brance Machalíčka-1:0.V 61-min fauloval ve vlastní šestnáctce Maliňák a nařízenou penaltu proměnil Adamík-2:0.Jasenná sice bojovala,ale tentokrát byli domácí kvalitnější.V 88.min se dostal ještě k zakončení Kojetínský a uzavřel skóre zápasu na 3:0.Výhra Příluk je zcela zasloužená,Jasenná musí zabojovat v neděli na domácím hřišti proti Návojné.