28. J. Fruncek (p.) - 17. J. Tengler , 37. M. Šeuer , 63. M. Šeuer
21

Litultovice zaslouženě v Kylešovicích vyhrály.

Litultovice vedly o jednu branku

Kylešovice přivítaly na své umělé trávě v netradičním čase mužstvo z  Litultovic. Litultovice pevně třímaly dirigentskou taktovku po celý zápas ve svých rukách. Skórem pohly v 17. minutě, když si míč k přímému kopu postavil kapitán Tengler a nechytatelnou bombou vymetl šibenici domácí branky – 0:1. Vyrovnat mohl z přímého kopu kapitán Kozelek, ale jeho gól nebyl uznán, protože domácí hráč stál metr před gólmanem a vadil mu ve výhledu. V další šanci selhal sám před brankářem Böhmem Sedláček. Domácí družina srovnala krok za deset minut, když penaltu, která byla nařízena za faul napronikajícího Sedláčka, s ledovým klidem procedil do sítě Fruncek – 1:1. Po vyrovnání se neprosadil hostující Vaculík a po něm Adamčík. Kapitán Tengler pak ze standardky rozezvučel tyč domácí branky. Do vedení poslal Litultovice osm minut před přestávkou Šeuer, který pohotově umístil nahrávku Lebedy nechytatelně k tyčce domácí svatyně – 1:2.

Litultovice vedení pojistily

I po přestávce diktovaly Litultovice tempo hry a v 63. minutě přidaly pojišťující trefu. To zatáhl po pravé straně míč kapitán Tengler, který vyslal za obranu Adamčíka, jehož centr do pokutového území v tísni poslal hlavičkou k tyčce Šeuer – 1:3. Kylešovice ve druhé půli hrozily hlavně po stranách, ale jejich snažení chyběla vždy finální přihrávka. Deset minut před koncem mohla domácí družina skóre zkorigovat, když se po rohovém kopu nejlépe ve vápně orientoval Kozelek, ale jeho pumelice nastřelila pouze hostujícího hráče. Ve zbytku zápasu si již Litultovice výhru zkušeně pohlídali.

Kylešovice v příštím kole zajíždějí do Štítiny. Litultovice budou hostit Komárov.

FK Kylešovice
René Černohorský (vedoucí týmu):

TJ Sokol Litultovice
Jan Tengler (kapitán): Chtěl bych poděkovat všem klukům za předvedený výkon. Mrzí mě neproměňování šancí, ale důležité jsou tři body.

T. Richter [-] - M. Vavrečka [-] , V. Dočkal [-] , V. Černohorský [-] , D. Škulavík [-] , M. Sedláček [-] , F. Otipka [-] (69. P. Kozelek [-] ) , J. Fruncek [-] , P. Kozelek [-] , P. Anděl [-] (69. E. Adamczyk [-] ) , T. Dihel [-] (46. P. Adamczyk [-] )

D. Böhm [-] - O. Adamčík [-] , T. Bartoš [-] , L. Hlub [-] , J. Tengler [-] , D. Lebeda [-] (84. L. Včelka [-] ) , P. Fiala [-] , Š. Šťavík [-] , A. Vaculík [-] (46. T. Steuer [-] ) , M. Šeuer [-] (71. O. Haas [-] ) , O. Minarčík [-]

ŽK: 40. M. Vavrečka , 67. P. Adamczyk - 28. D. Böhm .
Hráči zápasu: J. Tengler .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: HLADÍK Miroslav - PRASEK Beno, PUFFLER Jan.