3.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2020-2021

43. P. Boček , 47. M. Boháč , 60. M. Pešek , 62. P. Boček , 89. M. Pešek
22

Vřesina doma vysoko zvítězila.

Vřesina šla na konci poločasu do vedení

Vřesina přívítala na svém trávníku mužstvo z Melče a měla mu co oplácet, protože loni s nimi doma prohrála. V prvním poločase zahodili šance vřesinský Rončka a Vojáček. Rončka neproměnil samostatný nájezd a Vojáček tvrdou bombou roztřásl pouze brankovou konstrukci. Za Melč se do nadějných pozic dostal Chreno a Lindovský, který v nadějné pozici přelobovala brankáře i s brankou. Vřesina otočila skóre zápasu dvě minuty před koncem prvního poločasu, když průnikovou akci zakončil s pomocí tyče Boček – 1:0. Hned vzápětí mohl vyrovnat kapitán Martínek, ale mířil pouze do tyčky.

Vřesina přidala další čtyři branky

Hned z kraje druhého poločasu doputoval míč od Rončky přes Bočka k Boháčovi, který pohodlně zavěsil – 2:0. Po hodině hry obelstil Rončka dva protihráče a přihrávkou pod sebe našel na penaltě Peška, který s přehledem uklidil míč do kasy – 3:0. V 62. minutě se opět Rončka dravě prodral do pokutového území a gólově oslovil Bočka – 4:0. Dvacet minut před koncem mohla Melč snížit, ale Kuča namířil svou pumelici pouze do tyče. Pátý hřebíček do melčské rakve zatloukl v samém závěru zápasu Pešek, který vyškolil dva hráče soupeře a zametl míč k tyči – 5:0.

Vřesina příští kolo zajíždí do Závady. Melč jede do Březové.

TJ Vřesina
Petr Koval (trenér): Byli jsme jednoznačně lepším týmem. Dokonale jsme se připravili na jejich taktiku a nedali jsme jim skoro žádný prostor. Díky tomu jsme vyhráli.