6:0
(4:0)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

11.10.2020 10:30

6.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2020-2021


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Aš přejela Chodovskou rezervu


Branky


4. J. Martinovský , 19. P. Hyka , 38. D. Draksl (p.) , 43. T. Sčasný , 51. P. Hyka , 77. J. Šeffl
10

Utkání celků z opačných konců tabulky bylo k vidění v Aši. Tamní Jiskra, pomýšlející na postup do A třídy a hrající ve velké pohodě, přivítala rezervu Spartaku Chodov, která se zatím herně trápí, avšak v posledním kole senzačně porazila na domácím hřišti tým Plesné. Nic to ale neměnilo na tom, že do utkání vstupovali domácí v roli velkého favorita.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Čtyři branky v první půli

Úvod utkání naznačil, jakým směrem se bude zápas vyvíjet. Domácí hráli opravdu skvěle naladěni, na míči byli sebejistí, Chodovské k ničemu příliš nepouštěli a v podstatě se jen čekalo na první branku. A nemuselo se čekat dlouho. Už ve 4. minutě se totiž prosadil Jakub Martinovský a bylo to 1:0 pro Aš. Druhá branka padla v 19. minutě a byl to Petr Hyka, Vámi zvolený nejlepší hráč předchozího kola, který zvýšil vedení domácích na 2:0. Vstřelené branky Aši jen dodaly na pohodě a naopak Chodov nebyl schopen se do herní pohody dostat. Hosté hrozili jen z ojedinělých brejků a žádný z nich nedokázali proměnit v branku. Ve 38. minutě zahrávali domácí pokutový kop, exekutorem byl Daniel Draksl, který se nemýlil a zvýšil na 3:0. Do poločasu kapitulovali hosté ještě jednou, ve 43. minutě se prosadil Tadeáš Sčasný.

Druhý poločas byl z povinnosti, ale branky stále padaly

Druhá půle přinesla viditelně sníženou intenzitu utkání z obou stran, jelikož domácí chtěli především ubránit čisté konto a dojít si pro poklidné vítězství, a hosté se dopředu kdovíjak agresivně nedrali. Další branka přesto přišla brzy, už v 51. minutě vstřelil svou druhou branku v utkání Petr Hyka. Závěrečnou branku utkání vstřelil v 77. minutě Josef Šeffl a uzavřel skóre na 6:0. Pozitivní atmosféra a skvělý fotbal přinesl o to větší mrzení, že to byl na několik týdnů poslední zápas v Aši a všude jinde.Ohlasy k zápasu


TJ Jiskra Aš
Vlastimil Svoboda (trenér domácích): Dnešní zápas byl z naší strany odehrán v poklidu, vstřelili jsme 4 branky do poločasu a druhý poločas jsme chtěli především dohrát s čistým kontem vzadu. Měli jsme i další šance, které zůstaly nevyužity. Soupeř hrozil pouze brejky. Veliká škoda, že si zápas nemohli užít i fanoušci.
Sestavy


TJ Jiskra Aš
V. Hrabčák [-] - J. Martinovský [-] (55. M. Kohuťár [-] ) , P. Hyka [-] , T. Tauc [-] , P. Maher [-] , A. Šibal [-] (55. J. Šeffl [-] ) , D. Draksl [-] (70. P. Smáha [-] ) , J. Jarausch [-] , W. Skwierawski [-] (70. M. Bořil [-] ) , T. Sčasný [-] (70. F. Jaroš [-] ) , T. Vojík [-]

TJ Spartak Chodov B
J. Beneš [-] - J. Frána [-] (46. M. Gonska [-] ) , Z. Dolejš [-] , J. Smolka [-] , N. Daňhel [-] (72. D. Nguyen [-] ) , O. Frána [-] , K. Fröhlich [-] (61. J. Sikora [-] ) , J. Dušek [-] , F. R¨ckl [-] , T. Roulich [-] , P. Binias [-] (61. Z. Rechtorík [-] )

ŽK: 56. J. Šeffl , 85. J. Jarausch - 73. O. Frána .
Hráči zápasu: T. Vojík , P. Maher .

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
David Křížek

Expert: Nicolas Tůma
Tip experta: výhra domácích

Aš oproti minulému roku předvádí daleko lepší výkony, je více organizovaná a hrají lepší fotbal. Béčko Chodova ale před týdnem ukradlo všechny body do té doby neporažené Plesné a to si myslím že je nakopne. Otázkou bude, jestli s Chodovákama dorazí i "áčkař" Ondra Frána, který může být rozhodujícím faktorem. I tak si ale myslím, že to doma Aš zvládne a vyhraje 2:1.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Sokol Chyše 10 52:13 28
2 FK Baník Sokolov B 9 56:13 23
3 TJ Sokol Lipová 10 35:17 20
4 TJ Sokol Dolní Žandov 10 24:16 17
5 TJ Baník Habartov 9 26:20 16
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Daniel Michel 17
2 Václav Panuška 14
3 Daniel Houdek 12
4 Martin Fojtík 11
5 Tomáš Balák 10
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Dominik Fülöp 38 67% 1
2 Petr Chovánek 37 66% 2
3 Karel Chovánek 33 58% 0
4 Lukáš Nýdl 33 67% 0
5 Jiří Klik 27 55% 0
Zobrazit celou tabulku