12.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2020-2021

--

Dvorští potvrdili svou sílu, Chodov neměl šanci

10. L. Nekoranec , 18. M. Vedana , 24. V. Iwaschenkov , 31. M. Vedana , 57. M. Holcman (p.) , 81. V. Ušák , 83. J. Prchal
6

Na hřišti Spartaku Chodov nastoupila tamní rezerva proti silnému celku z Dvorů, který do utkání vstupoval s jasným cílem získat tři body a potvrdit vítězství z prvního zápasu nad Habartovem. Chodov naopak po sympatickém výkonu těsně padl v Bukovnech, a tak chtěl dnes konečně bodovat

Dvory měly dominantní vstup do utkání

Od úvodního hvizdu to byli především hosté, kdo udával tempo hry, a domácí jedenáctce půjčovali balon jen sporadicky. Dvory ukazovaly svou sílu a dávaly najevo ambice dostat se příští sezonu o soutěž výše. Na úvodní gól si 85 fanoušků počkalo jen 10 minut, to když se trefil hostující Lubomír Nekoranec pěknou hlavičkou po kvalitním centru - Dvory vedly 1:0. Chodovská rezerva se snažila být vyrovnaným soupeřem a svým dlouhodobě sympatickým fotbalem diváky určitě nenudila, kvalitě hostů se však nevyrovnala a bylo otázkou času, kdy Dvory své vedení navýší. Došlo k tomu již o 8 minut později, když se poprvé v utkání prosadil Marcel Vedana. Další branka padla ve 24. minutě, kdy se opět hlavou prosadil hráč Dvorů, tentokrát Vítězslav Iwaschenkov. Ve 31. minut dal svůj druhý gól Marcel Vedana. Víc už se v poločasu nestalo a domácí tak šli do kabin se čtyřbrankovým mankem.

Spanilá jízda hostů pokračovala

I v druhé půli to byly především Dvory, kdo tahal za nitky, a i když se hra trochu více vyrovnala, měli hosté stále více ze hry. Potvrdil to v 57. minutě kapitán hostů Michal Holcman, který po zahrání domácích rukou ve vlastním vápně, zahrával pokutový kop, který jako zkušený matador bezpečně proměnil. Hra se pak částečně rozvolnila a tempo trochu upadlo. To však neznamenalo, že už žádný gól nepadl. Další navýšení skóre přišlo v 81. minutě, když po centru zakončoval Dvorský Václav Ušák, který střelou do protipohybu nedal gólmanovi šanci. Poslední gól padnul v 83. minutě, hostující Jiří Prchal zahrával přímý kop, a nekompromisně vymetl levou šibenici domácí branky. Víc už se v zápase neudálo, a Dvory se tak po zásluze vracejí domů se všemi třemi body. Chodovský Spartak zůstává i přes sympatický výkon bez bbdu, a na výhru v letošní sezoně si ještě musí počkat.

Pozápasová radost hostů.

TJ Karlovy Vary-Dvory
Martin Matějček (manažer): Jsem rád, že jsme potvrdili domácí výhru s Habartovem, v zápase jsme dominovali a podali jsme skvělý výkon, což jsme následně oslavili týmovou večeří. Všechny kluky musím pochválit. Teď už se však musíme připravovat zase na další zápas.