6.kolo, Karlovarský | 1.A třída , 2020-2021

--

--

Hvězda těsně porazila Pilu

10

Rezerva Hvězdy Cheb, která se zápas od zápasu zlepšuje ve výkonech, přivítala na svém hřišti nováčka soutěže Baník Pilu, který se po sedmi bodech ze sedmi utkání nacházel na spodu tabulky. Od domácích se očekával plný bodový zisk a bylo na nich, aby očekávání naplnili.

Cheb aktivnější, na první branku se čekalo dlouho

Od prvních minut vycházeli hosté především z pevné obrany a nepouštěli se zbytečně do útočení, Chebští byli na míči aktivnější a tlačili se dopředu, kombinační hra však nebyla na takové úrovni, aby přiměla Pilskou hráz k prolomení. Začínalo to vypadat, že absence divácké kulisy přinese i absenci vstřelených branek. To se povedlo vyvrátit Michalu Mojcherovi z Chebu. Ve 41. minutě natáhl tento borec k nádherné střele, na kterou neměl hostující Vavřina šanci dosáhnout a domácí tak šli do jednobrankového vedení. Nutno říct, že i přes obětavé bránění Baníku, to bylo vedení zasloužené.

Cheb už vedení nepustil

Do druhé půle vstoupili domácí aktivněji, než do té první, a výsledek se dostavil záhy. V 56. minutě stál na konci krásné kombinační akce Patrik Běhounek, který si v šanci věděl rady a zvýšil vedení Hvězdy na 2:0. Hostům se ale podařilo brzy snížit, v 65. minutě se prosadil Pavel Zrzavecký po přímém kopu a následné nedůslednosti domácích ve vlastním vápně. Trend zápasu to ale nezměnilo, domácí byli na míči stále jistější a dominantní, tvořili si šance, leč bez gólové tečky. Nakonec to nebylo potřeba, neboť hosté už se prosadit také nedokázali a utkání tak skončilo těsným vítězstvím domácího Chebu.

FK Hvězda Cheb B
Vladislav “Tevez” Remža (trenér domácích): Na soupeře jsme chtěli od první minuty vletět, protože jsme všichni věděli, že je před námi 14ti denní zápasová pauza. To se nám od prvních minut dařilo a soupeře jsme zavřeli na jejich vlastní půlce. Bohužel naše kombinace byla pomalá a ujala se jen krásná střela Mojchera. Do druhé půle jsem nabádal kluky k větší aktivitě a zkraje druhé půle se prosadil po krásné akci Běhounek. Nicméně soupeři se podařilo snížit po trestném kopu a naší nedisciplinovanosti při bránění této situace. Nicméně dále jsme drželi míč převážně na svých kopačkách, dostávali se do šancí, leč bez dalšího gólového úspěchu. Jsem rád, že jsme domácí utkání zvládli a připsali si další 3 body do tabulky. Nicméně doufám, že se soutěž brzy opět rozběhne a mé pozápasové přání hezkých svátků a šťastného Nového roku zůstane pro kluky jen žertem a ne realitou...

D. Wagneter [-] - P. Znak [-] , P. Lhotský [-] (58. L. Kompit [-] ) , K. Mouhafidi [-] (52. P. Běhounek [-] ) , R. Žídek [-] , M. Mojcher [-] , S. Steiner [-] (74. O. Ouhrabka [-] ) , D. Krejčí [-] (52. M. Kaciašvili [-] ) , L. Vlk [-] (52. J. Sládek [-] ) , J. Beneš [-] , L. Plíhal [-]